PubG Mobile 2.3 Güncelleme

4.9
(27)

PubG Mobile 2.3 güncellemesi ile bir çok yenilik geldi. PubG Mobile 2.3 güncellemesi ne zaman gelecek yad pubg 2.3 versiyonu hakkındaki tüm bilgiler burada.

PubG Mobile 2.3 Güncelleme Tarihi

PUBG MOBILE 2.3 ile yine Pubg hayranlarının karşısında. PubG Mobile 2.3 güncelleme tarihi ne zaman sorusu en çok arananlar arasında. Nihayet Pubg Mobile 2.3 güncellemesi duyuruldu.

PUBG MOBILE, güncellemeyi 15 Kasım saat 11:00’de (UTC+0) yüklemeye başlayacaktır. Hızlı ve sorunsuz bir güncelleme için lütfen iyi bir ağ ortamında güncellemeyi gerçekleştirin ve cihazınızda yeterli alan bulunduğundan emin olun.

Güncelleme Ödülü: 3.000 BP, 100 AG ve bir Sihirli Gece Kaskı(3g) almak için 15 Kasım – 17 Kasım (UTC+0) tarihleri arasında oyunu güncelleyin.

Önemli Güncellemeler

1.    Yeni Temalı Mod: Lionel Messi iş birliği ile Futbol Çılgınlığı. Futbol temalı yeni oynanış özelliklerini birlikte deneyin!

2.    “Tek Hedef İçin Birleş” etkinlik serisi. Arkadaşlarınızla rütbe atlayın ve futbol temalı çeşitli etkinliklere katılın!

3.    Resmî Akıbet Modunun yayınlanması! Çok daha iyi bir deneyim için yeni oynanış mekanikleri!

4.    Silah ve Araç güncellemeleri: NS2000 animasyonları iyileştirildi; Kar98K, M24 ve AWM’nin tekli atışları ile silah ekleri iyileştirildi ve Dağ Bisikleti sürüşü iyileştirildi.

5.    Yaratıcılık Sisteminin ilk kez yayınlanması. Yaratıcı fotoğraf veya klipler çekmek için farklı Kamera Stillerini kullanın ve eserlerinizi paylaşın!

Temalı Mod – Futbol Çılgınlığı

Futbol efsanesi Lionel Messi, sizi yeni futbol temalı oynanış özelliklerini denemeye davet ediyor!

1.     Yeni Temalı Bölge – Futbol Karnavalı

Maden ocağı bölgesi büyük Futbol Karnavalına dönüştürüldü.

l  Malzeme ve temalı ögelerle dolu bu bölgede Orta Doğu mimarisinin keyfini çıkarın.

l  Raylı sistemle Karnaval bölgesinde hızla seyahat etmek için Zorb Futbol Topu Aracını kullanın.

l  Geri sayım sona erdiğinde açılan bir Ödül Odası var. İçindeki inanılmaz ödüller almak için mücadele edin!

l  Sınırlı bir süre için Futbol Karnavalının etrafında fırlatıcılar olacak.

l  Yerleşim bölgesinin içinde Canlanma Kartları ortaya çıkacak. Bu ögeyi aldıktan sonra, Futbol Karnavalı içinde ölen oyunculara canlanmak ve savaş alanına tekrar atlamak için bir şans verilir.

2.     Futbol Temalı Ögeler, Araçlar ve Oynanış Özellikleri

Haritalar: Erangel, Livik, Nusa

l  Yeni taktik öge – Messi’nin Altın Ayakkabıları: Hızlı koşmak için bu ögeyi alın ve kullanın. Bu öge, koşarken tekrar etkinleştirilerek çalım atma hareketi yapılabilir.

l  Yeni taktik öge – Harika Futbol Topu: Topu falsolu bir vuruşla rakibin ayaklarına atın. Kısa bir gecikmenin ardından, belirli bir menzil içinde bulunan düşmanlar topun indiği yere doğru çekilirler.

l  Yeni tek kişilik araç – Zorb Futbol Topu Aracı: Bu öge alınıp kullanıldığında, hareket eden ve kontrolcü ile yönetilebilen dev bir futbol topu oyuncuyu sarar. Oyuncular takım arkadaşlarıyla iş birliği yaparak içinde bulundukları Zorb Futbol Topu Aracına vurmalarını ve tıpkı bir futbol topu gibi onu havaya dikmelerini sağlayabilirler.

l  Futbol Arenası (sadece Erangel ve Livik haritalarında mevcuttur): Bazı bölgelerde Futbol Arenaları ortaya çıkar. Belirtilen bölgeye gidip Harika Futbol Toplarını kullanarak büyük kaleye gol atın ve sandıkları açıp ödüller alın. Ayrıca, futbol sahasının civarına gizlenmiş iki küçük kale daha vardır. Onları bulup ikisine de birer Harika Futbol Topu göndererek arenanın dışındaki sandığı açabilir ve Paskalya Yumurtası ödülleri alabilirsiniz.

Aşağıdaki oyun mekanikleri sadece Erangel’de kullanılabilir:

l  Futbol İşaret Fişeği: Tüm İşaret Fişekleri, Futbol İşaret Fişekleriyle değiştirilmiştir. Futbol Hava Yardımı, bir futbol topu şeklinde görünür ve oyuncular tarafından bir top gibi itilerek etrafta dolaştırılabilir.

l  Dev Futbol Topu: Futbol topu şeklinde büyük siperler rastgele bir şekilde ortaya çıkar. Bu toplar hareket ettirilebilir, belirli miktarda Sağlığa sahiptir ve belirli miktarda hasar aldıktan sonra patlar.

l  Futbol temalı Toplanma Alanı: Oyuncular Messi’nin Altın Ayakkabıları, Harika Futbol Topları, Zorb Futbol Topu Aracı ve Futbol Karnavalındaki futbol topu rayları gibi oyun özelliklerini Toplanma Alanında önceden görebilir ve deneyebilirler.

Yeni sürümle eğlenceli ve futbol temalı oynanış özellikleri geliyor, onları mutlaka deneyin!

Aralık Kar Festivali güncellemesi bazı futbol ögelerine buz teması ekleyecek ve kışın ilk gününde yayınlanacak. Bu güncellemeyi heyecanla bekleyin!

Resmî Akıbet Modu

Resmî Akıbet Modu geliyor!

Oynanabileceği tarih: 02/12/2022 saat 02:00:00 (UTC+0)

l  Harita güncellemeleri: Harita, en yeni Livik haritasını esas almaktadır.

l  Zırh geliştirmeleri: Zırhlar geliştirilerek üzerinde Zırh yuvaları olan güçlendirilmiş Yeleklere dönüştürüldü. Oyuncular, topladıkları Alaşım Zırhları Yeleklerindeki yuvalara takabilirler.

l  Silah geliştirmeleri: Artık Akıbet modunda Yükseltme Sandıkları olacak. Oyuncular silahlarını geliştirmek ve silah hasarını artırmak için bu sandıkları kullanabilirler.

l  Yeni Enerji mekanikleri: Enerji artık zamanla azalmayacak! Enerji artık Hasar aldıktan sonra Sağlığı hızla yenileyecek.

l  Sarf Malzemesi düzenlemeleri: Yeni İlk Yardım Kitleri ve Enerji İçecekleri eklendi. Artık İlk Yardım Kitleri için hızlı Sağlık yenileme 75 ile sınırlı değil! Enerji İçecekleri, Enerji yenilemek için daha hızlı içilebilir.

l  Sandıklar: Artık Akıbet modunda da sandıklar var! Değerli ögeler ve geliştirme malzemeleri elde etmek için sandıkları bulun.

l  Yeni Sığınaklar: Haritada içi muhafızlarla dolu toplam 8 Sığınak vardır. Muhafızları yenin ve çok sayıda malzeme alın.

l  Tır: Tırlar artık haritada rastgele ortaya çıkacak. Harika malzemeler toplamak için kilidi kırın.

l  İlaç Dolabı: Duvara monte edilmiş, etkileşimli bir tıbbi cihazdır. Yüksek miktarda Sağlık yenilemek için onunla etkileşimde bulunun.

l  Muhafız Karakolu: Haritada 4 tane Muhafız Karakolu vardır. Her maçta Muhafız Karakollarında birkaç Muhafız ve sandık ortaya çıkar. Malzeme toplamak için onları yenin.

l  Çağrı Kuleleri: Çağrı Kulesini kullanan oyuncuların yeri herkese açık olarak gösterilecek. Oyuncuların takım arkadaşlarını çağırmak için bir süre savunma yapmaları gerekecek.

l  Dükkân Çağrıları: Oyuncular Dükkân Jetonu harcayarak dükkânda takım arkadaşlarını çağırabilirler.

Harita Güncellemeleri

1.     Nusa Haritası Güncellemeleri

l  Sandık iyileştirmeleri: Sandıklar artık daha fazla yerde ortaya çıktığından sandık bulma ihtimali arttı.

l  Bina iyileştirmeleri: Nusa haritasındaki binaların ayrıntı seviyesi parlaklığı iyileştirildi. Uzaktaki binalar artık daha görünür olacak.

l  Arazi iyileştirmeleri: Bazı arazilerin bükülmesi düzeltildi.

l  Mini harita iyileştirmeleri: Sapmayı azaltmak için PCOB mini harita performansı iyileştirildi.

2.     Erangel Haritası Güncellemeleri

l  Malzeme Ambarı: Erangel haritasına, Giriş Kartıyla girilebilen özel bir oda eklendi. Bu odada bol miktarda gelişmiş malzeme bulunur.

l  Stalber iyileştirmeleri: Stalber bölgesini geliştirmek ve bölgede daha kolay arama yapılmasını sağlamak için bazı planların karmaşıklığı azaltıldı.

l  Stalber Teleferik Güzergâhları: Stalber bölgesine üç teleferik güzergâhı eklendi. Oyuncular bölgede hızlı bir şekilde hareket etmek için teleferikleri kullanabilirler.

l  Araç Radarı: Klasik Erangel haritasındaki Malzeme Dükkânına Araç Radarı eklendi. Bu ögeyi etrafta bulunan müsait araçları bulmak için kullanabilirsiniz.

3.     Livik Haritası Güncellemeleri

l  Hava Sistemi: Daha iyi bir görsel deneyim sunmak için Livik haritasına gün doğumu ve gün batımı eklendi.

l  Refinery iyileştirmeleri: Savaş deneyimini iyileştirmek için ortamda küçük değişiklikler yapıldı.

Diğer Mod Güncellemeleri

1.     Ağır Silah

Çağrı ve Canlanma: Çağrı Kulesinin Çağrı mekanikleri düzenlendi. Her oyuncunun 1 canlanma hakkı vardır ve doğrudan Çağrı Kulesine gidip takım arkadaşlarının künyelerini almadan çağırabilir.

2.     Metro Royale

l  Yeni Silah: NS2000 Pompalı

l  Yeni eklenen iki öge, Dükkânda satılacak.

Silah ve Araç Güncellemeleri

1.    NS2000’in nişangâhtan atış performansı ile doldurma eylemi iyileştirildi.

2.    Kurmalı Keskin Nişancı Tüfeği Güçlendirmeleri

l  Kar98K:

Temel hasar 79’dan 82’ye çıkarıldı.

Uzuvlara yapılan atışların hasar çarpanı 0,475’den 0,55’e çıkarıldı.

Mermi hızı 760 m/s’den 850 m/s’ye çıkarıldı.

Kurma hızı artırıldı ve ateş etme aralığı %30 azaltıldı.

l  M24:

Uzuvlara yapılan atışların hasar çarpanı 0,475’den 0,55’e çıkarıldı.

Mermi hızı 760 m/s’den 850 m/s’ye çıkarıldı.

Kurma hızı artırıldı ve ateş etme aralığı %30 azaltıldı.

l  AWM:

Uzuvlara yapılan atışların hasar çarpanı 0,475’den 0,55’e çıkarıldı.

Kurma hızı artırıldı ve ateş etme aralığı %20 azaltıldı.

l  Keskin Nişancı Tüfeği Eklerinde Yapılan İyileştirmeler

l  Kompansatör (Keskin Nişancı Tüfekleri):

Düzenleme: Silahın etkili menzili %10 artırıldı.

Düzenleme: Mermi saçılımı %10 azaltıldı.

l  Alev Gizleyen (Keskin Nişancı Tüfekleri):

Düzenleme: Mermi saçılımı %5 azaltıldı.

l  Yanaklık:

Düzenleme: Mermi saçılımı %10 azaltıldı.

Düzenleme: Dürbün takılı durumdayken mermi saçılımı %10 azaltıldı.

3.    Dağ Bisikleti iyileştirmeleri: Dağ Bisikleti önceye kıyasla daha dengeli hâle getirildi.

Temel Deneyim İyileştirmeleri

1.     Oyun İçi Yaratıcılık Sistemi

l  Oyuna bir Yaratıcılık Sistemi eklendi. Oyun esnasında Hareket simgesine dokunarak Yaratıcılık Moduna erişilebilir. Yaratıcı fotoğraf veya klipler çekmek için farklı Kamera Stillerini kullanın ve eserlerinizi paylaşın.

l  Eğlence Parkında ve Sonuç sayfasında zaten var olan fotoğraf çekme özellikleri Yaratıcılık Sistemine entegre edildi.

2.     Savaş Sistemi

l  Mini haritada uçuş güzergâhını gösterme/kapatma işlevlerinin görsel efekti düzenlendi.

l  Uzak mesafeden gerçekleştirilen öldürmeler için Ölüm Duyurusuna mesafe bilgisi eklendi.

l  Bir maçı kazandıktan sonra, daha kolay paylaşım yapmak için Sohbet butonu etkin durumda kalacak.

l  Ayarlara “Önerilen Ayarlar” eklendi.

l  Yere serildikten sonra nişangâh ekranda kalacak ve işaretleme yapmak için kullanılabilecek.

l  Oyuncular zıplarken yakın dövüş saldırısı yaptıklarında ayak sesi çıkmamasına neden olan sorun giderildi.

l  Düşmanın ve takım arkadaşlarının ayak seslerinin daha iyi ayırt edilebilmesi için ayak sesleri düzenlendi.

l  Mini harita artık üzerine basılı tutulduğunda açılacak ve bırakıldığında kapanacak. Bu özellik, ayarlarda etkinleştirilebilir.

l  Görüş alanını engellemeyen yeni sade işaretler eklendi. Bu özellik, ayarlarda etkinleştirilebilir.

l  Araçlar için tek Kontrolcü kontrolleri, Karakter için belirlenmiş buton büyüklüğünü ve yerini otomatik olarak kullanacak.

3.     Eğlence Parkı

Yeni Penaltı Atışı ve zıplayan Zorb Futbol Topu Aracı eklendi.

4.     Çağrı

l  Takım arkadaşı listesindeki Çağrı simgesi iyileştirildi ve artık Çağrı yapılamayacağını gösteren bildirim daha belirgin hâle getirildi.

l  Farklı haritalarda canlanma sırasındaki yükseklik düzenlendi. Böylece oyuncuların inecekleri yer üzerinde daha fazla kontrolü olacak.

l  Temalı modlarda Süper Çağrı uçuş güzergâhı iyileştirildi. Böylece bir takımdaki oyuncular daha kolay organize olabilecekler.

5.     Popülerlik Hediyeleri

l  Yeni Popülerlik Hediyeleri: Süper Spor Araba, Galibiyet Kupası, Tava.

l  Tüm sayfalarda Popülerlik Hediyelerinin gösterimi iyileştirildi. Hediye alma ve gönderme süreçlerinin iç mantığı ve geri bildirimleri iyileştirildi.

l  Popülerlik Hediyesi panelinin ve yeni hediyelerin gösterimi iyileştirildi.

l  Popülerlik Hediyelerinin simgeleri iyileştirildi.

 

6.     Bilgi 

l  Farklı sayfalardaki arayüzlere cinsiyet bilgisi eklendi.

l  Veri sayfasındaki hatalar düzeltildi ve iyileştirildi.

7.     Oyun İçi Sosyal Sistem İyileştirmeleri

Hızlı sohbet mesajları için akıllı öneriler eklendi: Bazı özel durumlarda sık kullanılan hızlı sesli mesajlar artık seçim ekranının en üstüne sabitlenecek.

 

8.     Diğer Ana Sosyal Özellik İyileştirmeleri  

l  Kariyer Sonuçlarında bulunan Özetlere, oluşturulan klipler için bir kategori eklendi.

l  İzleme sırasında alınan hata mesajları daha ayrıntılı hâle getirildi.

9.     Eğitim Sahası 

Eğitim Sahasına Eğitim Mankeni eklendi. Oyuncular farklı zırhlar giyen Eğitim Mankenlerine ateş edebilir ve üzerinde farklı zırh bulunan farklı vücut bölgelerine silahların verdiği hasarı gerçek zamanlı olarak görebilirler.

“Tek Hedef İçin Birleş” Etkinlikleri

Arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz çok sayıda futbol temalı etkinlik sizi bekliyor!

1.     Arkadaşlarınla Rütbeni Yükselt

Etkinlik Süresi: 20/11/2022 saat 02:00:00 – 03/12/2022 saat 23:59:59 (UTC+0)

Arkadaşlarınızla takım kurun ve birlikte rütbe atlayın!

l  Takım Kurma Puan Koruması: Her gün arkadaşlarınızla oynadığınız ilk 2 Rütbeli maçta sıralama puanınız düşmez.

l  Takım Kurma Bonus Sıralama Puanı: Her gün arkadaşlarınızla oynayarak İlk 30’a girdiğiniz ilk iki maçta ek 10 sıralama puanı alın.

l  Takım Kurma Çifte Mücadele Puanı: Her gün arkadaşlarınızla takım kurarak oynadığınız ilk iki Rütbeli maçta iki kat Mücadele Puanı kazanın.

l  Takım Kurma Çifte Beğeni Popülerliği: Her gün arkadaşlarınızla oynadığınız ilk iki Rütbeli maçta alacağınız Beğenilerden iki kat Popülerlik kazanın.

l  Takım Kurma Çifte Birliktelik: Her gün arkadaşlarınızla oynadığınız ilk iki Rütbeli maçta iki kat Birliktelik kazanın.

2.     Takımını Birleştir

l  Takım Kurma Dönemi: Oyuncular arkadaşlarıyla geçmiş takım kurma verilerini inceleyebilir ve kendi kişisel futbol takımlarını kurabilir.

Etkinlik Süresi: 20/11/2022 saat 02:00:00 – 26/11/2022 saat 00:00:00 (UTC+0)

l  Etkinlik başladığında sistem tarafından futbol maçı için oyuncular rastgele eşleştirilir. Oyuncuların arkadaşlarıyla geçmiş takım kurma verileri maç sonuçlarını etkiler. Maçlardan jeton kazanın ve bu jetonları ödül almak için kullanın.

Maç Dönemi: 26/11/2022 saat 02:00:00 – 11/12/2022 saat 00:00:00 (UTC+0)

İstatistikleri Görme Dönemi: 11/12/2022 saat 00:00:00 – 18/12/2022 saat 23:59:59 (UTC+0)

3.     Kazanan Tahmin

Etkinlik Süresi: 20/11/2022 saat 02:00:00 – 03/12/2022 saat 23:59:59 (UTC+0)

l  Oyuncular tüm maçların sonucunu maç oynanmadan önce tahmin edebilirler. Doğru tahminde bulunan oyuncular ödülleri kazanır.

l  Tahmin sıralamasındaki İlk 100 oyuncu bir Unvan kazanır.

4.     İyi Dilekler

Etkinlik Süresi: 20/11/2022 saat 02:00:00 – 18/12/2022 saat 23:59:59 (UTC+0)

l  Oyuncular, katılan takımlara hediye göndererek onlara tezahüratta bulunabilir. Tezahürat Değeri farklı ödüllere karşılık gelir.

l  Her takımın ilk 3 taraftarı, sıralamanın ilk sayfasında gösterilir.

l  Her takım, alınan toplam Tezahürat Değerine göre sıralanır.

l  İyi Dilekler etkinliği boyunca Global Sohbette özel bir Konu Sohbeti kanalı açılır ve maç takvimleri duyurulur.

5.     Şanslı Takım Arkadaşları

Etkinlik Süresi: 20/11/2022 saat 02:00:00 – 18/12/2022 saat 23:59:59 (UTC+0)

l  Sistem, etkinlik süresince her hafta oyunculara Şanslı Takım Arkadaşları önerir. Ek sıralama puanı elde etmek için Şanslı Takım Arkadaşlarıyla Rütbeli Klasik maçlar kazanın.

l  Her Şanslı takım Arkadaşı için puan bonusu sadece haftada bir defa etkinleştirilebilir.

6.     Arkadaşlarla Etkileşim Geçmişi

Oyuncular son 6 sezon içinde arkadaşlarıyla takım kurma verilerini Arkadaşlarla Etkileşim Geçmişinde ayrıntılı olarak görebilirler.

l  Takım kurma süresi, takım kurma kazanma sayısı, takım kurarak kazanılan puan ve diğer ayrıntılı bilgileri içerir.

l  Daha ayrıntılı açıklamayı ve verinin ne zaman toplandığını görmek için her kategoriye dokunun.

l  Birlikte çok fazla oynadığınız arkadaşlar ayrı bir sayfada gösterilir.

Hâlâ denemenizi bekleyen çok ilginç futbol etkinlik görevleri var.

Yeni Yıl Havai Fişekleri etkinliği 19 Aralık’ta başlıyor. Yeni Yıl ödüllerini almak için Yeni Yıl Havai Fişeklerini yakın!

Sezon

Yeni Sezon: Cycle 3 Sezon 9

l  Yeni Efsanevi ödüller: C3S9 Gözlüğü, C3S9 Seti, C3S9 Paraşütü, C3S9 – M24, C3S9 Maskesi ve C3S9 Başlığı.

l  Yeni Kademe Hedefi sistemi: Oyuncular bir hedef belirlediklerinde ve bu hedefe ulaştıklarında ödüller kazanır.

Diğer İyileştirmeler

1.     Çağrı Sistemi

l  Yeni Çağrı Sistemi, Görev Sistemine entegre edildi. Çağrı Jetonu almak için geri dönen oyuncuları davet edin.

l  Çağrı Sistemine arkadaş çağrı mesajı bildirimleri eklendi. Oyuncular birini çağırdıklarında çağrılan kişi bir bildirim alır.

l  Çağrı Sistemine bir açılır davet Kaplaması eklendi. Oyuncular bunu kendi veri sayfalarında değiştirebilirler.

l  Çağrı Sistemi hataları düzeltildi ve sistem iyileştirildi.

2.     Bağlantı

l  2 oyuncunun birlikte verdiği yeni Partner Pozu eklendi.

l  Birliktelik Çağrısı için bilgi girme iyileştirildi. Kişisel Alan ekran görüntüsü yeri eklendi.

l  Bağlantıları paylaşma özelliği eklendi.

3.     Liyakat

İyi bir oyun ortamı oluşturmak amacıyla, tekrarlı ihlaller yapan oyuncuların Liyakat düzelme hızları düşürüldü.

4.     Güvenlik Tespit İyileştirmeleri

l  Güvenlik Tespit sistemi duvar hilesi, otomatik nişan, hız hilesi, geri tepme hilesi ve diğer hileleri daha iyi tespit edecek şekilde güncellendi.

l  Kötü amaçlı takım kurma gibi diğer oyun ihlallerini tespit etme ve cezalandırma yeteneği iyileştirildi.

l  Oyunda yapılan, kurallara aykırı üçüncü taraf takas işlemlerini tespit etme yeteneği iyileştirildi.

l  Global sohbet, maç içi sohbet, klanlar vb. gibi oyun içi özellikler üzerinden kurallara aykırı bilgilerin iletilmesini önleme yeteneği iyileştirildi.

Hata Düzeltmeleri

l  Çok oyunculu modlarda bazen takım arkadaşlarının simgelerinin görünmemesine neden olan sorun düzeltildi.

l  Çok oyunculu modlarda bazen takım arkadaşlarının sesli mesajlarının duyulmamasına neden olan sorun düzeltildi.

l  Oyuncuların Nusa haritasındaki belirli yerlerde sıkışıp kalmasına neden olan sorun düzeltildi.

l  Nusa haritasında Sazdan Kulübenin yanma efektinin gösterilmemesine neden olan sorun düzeltildi.

l  Nusa haritasında bazen araçların doğru şekilde gösterilememesine neden olan sorun düzeltildi.

l  Metro Royale modunda anormal hareket hızına neden olan sorun düzeltildi.

l  Eğlence Parkında araç sürerken oyunun çökmesine neden olan sorun düzeltildi.

PubG Mobile 2.3 Ne Zaman Gelecek

PubG Mobile 2.3 güncellemesi ne zaman gelecek herkesin merak ettiği bir konudur. PlayerUnknown’s tarihi 2022 olarak duyurdu ancak öncesinde beta versiyonu kullanıma sunulacak. PubG Mobile 2.3 beta indir fırsatından yararlanmak için sayfamızda bulunan linkleri kullanarak android telefon, pc yada iOS sürümünü indirip deneyebilirsiniz.

PubG Mobile 2.3 Güncelleme Sorunu

PubG Mobile 2.2 güncelleme sorunu yaşayan kullanıcılar PubG Mobile 2.3 beta versiyonunu verdiğimiz linkten kolayca indirebilir ve oynayabilirler. Şimdilik tam sürüm olan PubG Mobile 2.3 beta versiyonunu da linkimizden indirebilirler.

PubG Mobile 2.3 Apk İndir

PubG Mobile 2.3 Apk indir seçeneğimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Son versiyon Pubg versiyonları sayfamızda devamlı güncellenmektedir. Merakla beklenen Pubg Mobile 2.32 apk ve iOS dosyaları ve indirme linkleri burada.

PUBG Mobile 2.3 beta sürümünü Android cihazlara indirme

Bu sefer geliştiriciler, sırasıyla Android 64-bit ve 32-bit için iki farklı APK dosyasını kullanıma sundu. İşte her ikisi için indirme bağlantıları:

Android x64 (64-bit) için PUBG Mobil 2.3 beta APK dosyası:

PubG Mobile 2.3 Apk indir seçeneğimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Son versiyon Pubg versiyonları sayfamızda devamlı güncellenmektedir. Merakla beklenen Pubg Mobile 2.32 apk ve iOS dosyaları ve indirme linkleri burada.

Android x86 (32-bit) için PUBG Mobil 2.3 beta APK dosyası:

Bu dosyaların boyutu 664 MB ve 585 MB’dir ve sonuç olarak, indirme prosedürüne devam etmeden önce kullanıcıların cihazlarında yeterli depolama alanına sahip olmaları gerekir.

PUBG Mobile 2.3 beta nasıl indirilir ve kurulur?

Adım 1: Başlamak için, oyuncuların kullandıkları cihaza bağlı olarak gerekli APK dosyasını indirmeleri gerekir.

Adım 2: Bir sonraki adımın parçası olarak “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” ayarını açmaları gerekir. Tamamlandığında, kullanıcılar yükleme işlemine devam edebilir.

3. Adım: Kurulum tamamlandıktan sonra cihazlarında PUBG Mobile 2.2 beta uygulamasını başlatabilirler.

Bu kaynak paketlerinden birini seçmek zorundalar:

  • Düşük özellikli kaynak paketi: 205,6 MB
  • HD kaynak Paketi: 368.8MB.

Adım 4: Kaynak paketleri indirildikten sonra, oyuncular “Misafir”i kullanarak giriş yapabilir ve oyunda bulunan yeni içeriğe göz atabilir .

Kullanıcılar, kurulum sırasında bir ayrıştırma hatasıyla karşılaşırlarsa PUBG Mobile 1.8 beta APK dosyasını yeniden yükleyebilirler. Sorun devam ederse, dosyayı yeniden indirebilir ve yukarıda belirtilen prosedürleri tekrarlayabilirler.

PubG Mobile 2.3 Yenilikleri

Pubg mobile 2.3 yenilikleri nelerdir diye soruyorsanız, sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz. PubG Mobile 2.3 yenilikleri ile gelen tüm özellikler yazımızda yer almaktadır.

PubG Mobile 2.3 Apk İndir

PubG Mobile 2.3 Apk indir seçeneğimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Son versiyon Pubg versiyonları sayfamızda devamlı güncellenmektedir. Merakla beklenen Pubg Mobile 2.3 apk ve iOS dosyaları ve indirme linkleri burada.

pubg mobile 2.1 güncelleme

PubG Mobile Resmi Web Sitesi

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.