PubG Mobile Şekilli İsimler

5
(11)

PUBG Mobile, türünün en çok oynanan oyunlarından biri olarak ortaya çıkan devasa bir küresel oyuncu tabanı kazandı. PUBG Mobile’ın bu tonlanmış sürümü, düşük kaliteli cihazlara sahip oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için iki yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürüldü.

PUBG Mobile daki oyuncuların çoğu, kendilerini diğer kullanıcılardan ayırmak için genellikle benzersiz oyun içi adlar kullanmayı tercih eder. Bu nedenle, özel semboller içeren çeşitli yazı tiplerinde şık isimler almanın yollarını ararlar. Aşağıda bu tür isimlerin bir listesi bulunmaktadır.

PUBG Mobile En Şık İsimler

PubG Mobile İsim Önerileri

1) In3ane

2) IĆE

3) GØĐ

4) CФLD

5) ɮanɖɨt

6) ParaNOIA

7) TruTH

8) 乇匚卄o

9) ŞPAĆ3

10) pHØeNîx

11) 彡Noo乃彡

12) JØKÊR

13) IтeяиaL

14) TOXIC

15) FЯIGHt

16) ×Burn×

17) D⋆A⋆W⋆N

18) 《1ṄV1Ṡ1ɮŁe》

19) ƒaïNt

20) FIЯ3

Kullanıcılar bu adları tercihlerine göre daha da özelleştirebilir. Normal klavyelerde semboller veya yazı tipleri bulunmadığından, oyuncuların text tool gibi web sitelerini kullanmaları gerekecektir.

PUBG Mobile İsim Değiştirme

Oyuncuların isimlerini değiştirmek için isim değiştirme kartına sahip olmaları zorunludur. Oyunun premium para birimi olan 100 BC fiyatına oyun içi mağazadan satın alabilirler.

Adım 1: PUBG Mobile açtıktan sonra oyuncular envanter seçeneğine gitmelidir.

Adım 2: Ardından, envanterin son bölümüne geçmeleri gerekir. Bunu yaptıktan sonra, oyuncular yeniden adlandırma kartına dokunmalıdır.

Adım 3: Oyuncular ‘Kullan’ düğmesine dokunmalıdır. Oyunculardan sahip olmaları gereken adı girmelerini isteyen bir açılır pencere görünecektir.

Adım 4: Kullanıcılar yukarıda bahsedilen isimlerden herhangi birini yapıştırabilir ve PUBG Mobile daisimlerini değiştirmek için ‘Tamam’a basabilir.

Bu adımları takip ettikten sonra PUBG Mobile‘ da oyuncuların isimleri değişecektir.

pubg mobile indir
pubg mobile şekilli isim

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.