PubG Mobile Lite

4.7
(26)

PUBG MOBILE LITE, Unreal Engine 4’ü kullanır ve orijinal PUBG MOBILE oyununun üzerine kuruludur. Bu, maksimum 10 dakikalık süre ile aksiyon dolu arena modu maçları yaratır. Optimize edilmiş oyun, sorunsuz bir oyun deneyimi için yalnızca 600 MB boş alan ve 1 GB RAM gerektirir.

PUBG MOBILE LITE

60 oyuncuları, kaynaklarla dolu 2 × 2 km’lik bir adaya iner ve daralan bir savaş alanında birbirleriyle ölümüne savaşır. Savaşta size yardımcı olabilecek silahları, araçları ve malzemeleri bulun. Karaya çıkmaya ve hayatta kalan son kişi olmak için savaşmaya hazırlanın!
12 dili destekler: Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Arapça, Endonezyaca, Tayca, Çince (basitleştirilmiş) ve Çince (geleneksel).

Adil oyun ortamı

Gelişmiş hile önleme sistemi, tüm PUBG MOBILE LITE oyuncularına adil bir oyun deneyimi garanti eder.

Arena

Lagerhaus: Sonsuz yeniden doğmalara sahip şiddetli 4v4 savaşlar, heyecan verici maçlar sağlar!

Arkadaşlarla takım olarak oynayın

Yerel takımlar, oda haritaları ve klan modları, arkadaşlarınızla istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynamanıza olanak tanır.

HD grafikler ve ses

Şaşırtıcı Unreal Engine 4, geniş bir HD harita üzerinde gerçekçi ve sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar. Yüksek tanımlı ses ve 3D ses efektleri, çatışmaları daha önce hiç olmadığı kadar yoğun yaşamanızı sağlar.

Ekip Çalışması

Arkadaşlarınızı sesli sohbette onlarla birlikte başarı için bir strateji oynamaya ve çalışmaya davet edin. Birlikte pusu kurun ve düşmanlarınızı şaşırtın. Anın sıcağında, takım arkadaşlarınızı canlandırın ve klanınızın üstünlüğü için savaşın.

Aşağıda yer alan linkler ile güvenle Pubg mobile lite indir seçeneği ile iOS yada Android için apk dosyası indirebilirsiniz. Ayrıca Pubg Mobile Lite indir pc seçeneği de mevcuttur. Pubg mobile lite apk indir ile eğlence başlıyor. İndir ve oyna!

PubG Mobile Lite İndir

Pubg mobile lite indirmek için aşağıdan cihaz platformunu seçerek indirebilirsiniz.

Ayrıca PubG Mobile 1.6 tam sürüm indirebilirsiniz.

pubg mobile lite

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.