PubG Mobile Lite Ücretsiz BC

4.9
(11)

PubG Mobile lite ücretsiz bc kazanmak için yapılabilecek bir kaç uygulama bulunmaktadır. Ücretiz BC nasıl kazanırım sorularının cevabını sizler için araştırdık.

Kazanan Geçiş (WP), oyunculara oyundaki görevleri tamamlayarak ödül kazanma fırsatı sunduğu için PUBG Mobile Lite‘ın en popüler özellikleri arasında yer alıyor. Kullanıcılar, WP’den 30 kademesi boyunca birkaç ücretsiz ve ücretli (Elite Yükseltmesi) ödülü kazanabilir.

Ücretsiz ödüllerin çoğu, fiyatlarındaki farklılık nedeniyle ücretli ödüller kadar özel değildir. Bu nedenle, birçok kullanıcı WP’lerini Battle Coins (BC) kullanarak Elite Yükseltme yoluyla satın alma eğilimindedir. Ancak, PUBG Mobile Lite ‘da herkes BC’ye sahip olamaz.

PUBG Mobile Lite BC

Winner Pass satın almak için ücretsiz oyun içi para birimi nasıl kazanılır?

WP’yi satın almak için, PUBG Mobile Lite ücretsiz BC almak için belirli uygulamalar ve yöntemler kullanılabilir . İşte oyuncuların bunu nasıl yapabileceği.

Arama ve seyahat geçmişine veya diğer rastgele konulara dayalı anketleri yanıtlamak, para kazanmanın en basit ve en kolay yollarından biridir. Google Opinion Rewards, kişiselleştirilmiş sorular soran veya bazı rastgele konularda testler yapan böyle bir anket uygulamasıdır.

Her anketi tamamladıktan sonra, kullanıcılar PUBG Mobile Lite gibi bir oyunda oyun içi öğeler satın almak için kullanabilecekleri az miktarda Google Play Parası alırlar. Ancak oyuncular, anketlerin sıklığının tutarlı olmadığını hatırlamalıdır.

Oyuncular ayrıca ekstra ödüller kazanmak için Get-Paid-To (GPT) uygulamalarını kullanabilir. Bu GPT uygulamaları veya web siteleri genellikle oyunculardan video izleme, diğer uygulamaları kullanma, oyun oynama, sınavları yanıtlama, anketlere katılma ve daha fazlası gibi bazı görevleri tamamlamalarını ister.

Google Ödüllü Anketlere kıyasla, bu tür GPT uygulamalarında görevler sık ​​sık yenilenir ve kullanıcılar Google Play bakiyesi dışında ödüller kazanabilir. Ücretsiz ödüller arasında Amazon, iTunes, Xbox, Play Store için hediye kartları ve oyuncuların PUBG Mobile Lite’da BC elde etmek için kullanabilecekleri ücretsiz PayPal nakit parası yer alıyor.

Popüler GPT uygulamalarından bazıları Easy Rewards, Poll Pay, Swagbucks ve PrizeRebel’dir.

Eşantiyonlar ve diğer yarışmalar

Popüler YouTuber’lar tarafından verilen hediyelerin çoğu şansa dayalı yarışmalardır. Bu nedenle, bu tür yarışmalarda ücretsiz BC Kazanan Geçiş kazanma şansı düşüktür. Oyuncular yine de bu tür çekilişlere katılarak şut çekebilirler.

PubG Mobile Lite İndir

pubg mobile indir
pıubg lite ücretsiz bc

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.