PubG New State iOS Ön Kayıt

5
(15)

iOS yüklü Apple iPad ve iPhone için PubG New State ön kayıt başladı. 11 Kasımda indirilebilecek olan PubG New State ön kayıt için hemen başvurun. İlk oynayanlardan biri siz olun. Üstelik ön kayıt yaptıranlara özel avantaj ve hediyeler ile birlikte.

Sabırla bekleyen iOS cihazları olan herkese beklemesi sonunda bitti! PUBG: NEW STATE’in artık App Store’da ön siparişe sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. PUBG: NEW STATE’ i bu yılın ilerleyen aylarında lansmanı beklentisiyle geliştirmeye devam ederken, iOS kullanıcılarının artık Android kullanan akranlarıyla birlikte hazırlanmaya başlayabilmesinden heyecan duyuyoruz.

Aşağıdaki resmi iOS Ön Sipariş fragmanımıza göz atın ve kalıcı, sınırlı sayıda bir araç görünümü elde etmek için şimdi ön sipariş verin!

App Store’da ön sipariş verdikten sonra lütfen iOS cihazınızın PUBG: NEW STATE oynamak için gereken minimum özellikleri karşıladığını onaylayın.

işletim sistemiiOS 13.0 ve üzeri
CİHAZiPhone 6S

Her iki cihaz türüne de sahip misiniz? Android kullanıcılarının, kalıcı, sınırlı sayıda bir araç kaplaması da kazanabileceğiniz Google Play’de ön kayıt yaptırmaya devam edebileceğini unutmayın .

Ayrıca 11 Kasımdan itibaren aşağıdaki indirme linklerinden indirebilirsiniz.

pubg mobile apk indir
pubg mobile ios indir
pubg new state ios

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.