PubG Mobile Titan Saldırısı

4.9
(22)

PUBG Mobile 1.4 ve benzersiz işbirliği, vanilya Battle Royale deneyimine bir dizi kapsamlı değişiklik getiriyor. Godzilla, Kong ve Mechagodzilla üç farklı haritada dolaşırken, hayatta kalmanız sadece diğer oyunculara bağlı değil. Gelip sizi özel olarak avlamasalar da, Godzilla vs. Kong’un Efsanevi canavarları, yollarına çıkarsanız sizi yere indirecektir. Yine de akıllıca oynayın ve canlı çıkma şansınızı artırmak için bu canavarların geride bıraktıklarını kullanın – ve karnınızda bir tavuk yemeği ile, daha az değil. Ancak her harita ve onun seçtiği canavar, kesinlikle yapacağınız savaşları nasıl etkiler? Hepsi bu PUBG Mobile Titan Saldırısı kılavuzunda.

PUBG Mobile’da Titan Saldırısı modu nedir?

Öncelikle Titan Strikes modunun ne olduğunu belirlememiz gerekiyor. Yama gününde sendeleyerek başladı, ancak üç Efsanevi canavarın hepsi de oyunun imza haritalarında dolaşarak tüm hızıyla devam ediyor.

Bu modda Klasik BR kuralları geçerli olmaya devam eder. Bu tipik bir Last Man Standing durumudur, harita başına yalnızca bir büyük canavar, uzun çileye biraz fazladan risk ve ödül ekler. Erangel, Sanhok veya Livik’te olun, Godzilla, Kong veya Mechagodzilla, siz içeri girerken kendi haritalarının çevresindeki suları ihlal edecek. Bu canavarların her biri, haritada belirtilen benzersiz bir rotada arazi boyunca seyahat edecek, yerin etrafında noktalı yeni Apex Keşif Kampları’nı yıkıyor, geride güçlü kristaller bırakıyor ve manzaranın etrafına dağılmış tehlikeli Kafatası Tırmanıcılarını sikiyor.

Bu devlere hiçbir silah sesi düşmeyecek, ama mesele bu değil: onlara saygı gösterin ve sizi zafere taşımada büyük rol oynayacaklar. Fazla küstah olursan hızlı bir ölümle ölürsün.

Tüm Titanlar Kristal Efektleri Vurur

Titan Strikes modunun temel mekaniklerinden biri, haritanın dev canavarı tarafından geride bırakılan kristaller biçiminde gelir. Bu kristallerin etkileri her haritada farklılık göstererek üç bölgeyi de tamamen benzersiz kılıyor. Yeterince enerji biriktirmiş bir canavarın altından kristaller düşer. Kırmızı Bölge gibi, fenomen de tüm haritaya duyurulur. Bu gerçekleştiğinde, bir grup oyuncunun potansiyel olarak oyuna karar verecek değerli taşlardan birini elde etmeyi umarak yerde bir araya gelmesini bekleyin. Her Titan Strikes kristal efektinin favori haritanızın metasını nasıl değiştireceği aşağıda açıklanmıştır:

Livik Kristal – Mekagodzilla

Kırmızı Mechagodzilla kristali, kullanıldığında bir radar veya UAV görevi görür ve oyuncunun etrafındaki yakındaki düşman konumlarını vurgular. Haritada tarama etkisini görüyorsanız, muhtemelen tetikte olmalısınız.

Sanhok Kristali – Kong

Bu altın renkli kaya, kullanıcının koşu hızını ve atlama yüksekliğini artırarak, sıradan bir bilgisayar korsanından çok farklı görünmemelerini sağlar. Bu özel mücevherin oyunu bozan bazı hatalara neden olduğu biliniyor, bu nedenle etkinlik sona ermeden kaldırılması veya değiştirilmesi için iyi bir şans var.

Erangel Kristali – Godzilla

Godzilla kristali, herhangi bir gerçek hasar veren üç kristalden sadece biridir. Bir el bombası ya da elma gibi fırlatırsanız hedefinizi geri püskürtür ve bu süreçte onları radyasyonla yakarsınız. Biraz önceki güncellemedeki Runic Power buff’larından birine benziyor . Bunu, sizi ve cephanenizi riske atmadan bazı güçlü ganimetler toplama sürecini hızlandırarak, ağır hasar vermek için bir canavar kampında kullanın.

pubg titan

Kamplar nasıl yağmalanır?

Seçtiğiniz canavarın seyahat yolunu haritada değiştirin ve haritada bir sürü yeni pazardan geçtiğini fark edeceksiniz. Bunlar Apex Expeditionary Camps ve canavarların kendileri, temsil ettikleri şeye karşı büyük bir küçümseme var. Bu binaların yanından geçerken, canavarların onları parçalaması bir dakika alacak ve bu süreçte güçlü ganimeti ortaya çıkarmak için beton dış cephelerini bir Paskalya yumurtası gibi çatlatacak. Bu acımasız binalara saldıran bir kaiju’nun yoluna çıkmamalısınız, ancak tekrar yola çıkana kadar bekleyin, gizlice içeri girip malları toplayabilirsiniz.

Titan Strikes maçında dikkat edilmesi gereken son şey, canavar kamplarının varlığıdır. Kaldırılan Metro Royale moduna benzer şekilde, her harita, NPC canavarlarının hazır olduğu ve sizi parçalara ayırmayı beklediği mafya alanlarını belirledi. Bu bölgelerden geçen bir kaiju, tehditleri kendi başlarına yok ederek, içinde olmak istemeyeceğiniz geçici bir kırmızı bölgeye dönüştürür. Canavarları kendiniz öldürün ya da haritanın kendi devinin yok olmasından çok sonra yıkım yoluna rastlarsınız. Yine de havaya uçurursanız, oldukça güçlü bir ganimet elde edersiniz.

Canavar Kampları

Canavar kampları, harita üzerinde işaretlerle belirtilen üç zorluk seviyesinde gelir. En kolay olanları birkaç av tüfeği atışından biraz daha fazlasıyla alınabilir, ancak daha büyük olanlar ciddi ateş gücü gerektirir. Bir Godzilla kristali, LMG cephane yığınları getirin veya haritanın devinin sizin için onları eritmesini bekleyin. Sadece bu olduğunda yakınlarda olmayın. Biri sizi bir canavarın yakınına kadar takip ederse, onların ışınlarının yükünü de siz çekersiniz.

Titan Kristali

Her titan, dünyadan yayılan enerjiyi emerek farklı bir kristal türü bırakacaktır. Oyuncular, savaşta avantaj elde etmek için bunları alabilirler.

Godzilla Kristali (Erangel)

 • Düşmanları geri iten ve onları yakan fırlatılabilir bir eşyadır.
 • Canavar yerleşimlerinde titanlara karşı da faydalıdır.

Kong Kristali (Sanhok)

 • Bu kristal, oyuncuya yeteneklerini geliştirerek benzersiz bir avantaj sağlar. Oyunculara daha yüksek bir koşu hızı verir ve atlama yüksekliklerini artırır.

PUBG Mobile’da Titan Strikes modunda oyununuzu geliştirmek için ipuçları

Artık PUBG Mobile’daki bu yepyeni mod hakkında her şeyi bildiğinize göre, bu etkinlikte herkesten önde olmak için birkaç numaraya başvurmanız gerekecek. PUBG Mobile’da Titan Strikes modunda oyununuzu geliştirmenin birkaç yolunu listeleyelim.

 • Her oyunda rastgele ortaya çıkacak olan Apex Ordu Kampları, Titan üssü ele geçirip yok ettiğinde yüksek yoğunluklu ganimetlerle erişilebilir ganimet yerleri haline gelecek. Yine de diğer oyunculara karşı dikkatli olun.
 • Titanlar sadece gösteri için orada değiller! Çok somutturlar ve onlara çok yaklaşırsanız yüksek hasar verebilirler. Kesinlikle Godzilla tarafından ezilmek ve bir ganimet sandığı olmak istemezsiniz.
 • Yeraltı Canavarları hafife alınmamalıdır. Son derece dayanıklıdırlar ve kendilerini hasardan koruyabilirler. Ancak onlarla savaşmaya değer, çünkü muhtemelen sorunlarınızı telafi edecek kadar ganimet elde edeceksiniz.
 • Bir Titan’ın geçiş yolunun yakınında kavga etmekten kaçının. Öfkeli canavarlar sinirlenmekten hoşlanmazlar ve çok fazla kafa karışıklığı yaratırsanız sizi ve ekibinizi ezmeye istekli olurlar.
 • Her zaman yeni araç için deneyin – CoupeRB . CoupeRB, 150 km/s’nin üzerindeki azami hızıyla oyundaki en hızlı yeni araçtır. Ne yazık ki, sadece iki kişi için yapıldığı için tüm ekibinizi taşıyamaz. Şu andan itibaren bu yeni aracı oyunda Erangel, Miramar, Sanhok ve Livik’te mevcut olacak.

PUBG Mobile Titan Strikes güncellemesi Google Play Store ve Apple App Store’da mevcuttur. Titan Strike’ın APK dosya boyutu yaklaşık 900 MB’dir ve kurulumdan sonra yaklaşık 2 GB depolama alanı alacaktır. Bu nedenle, yüklemeden önce cihazınızın yeterli depolama alanına sahip olduğundan emin olun.

Pubg Mobile Titan APK İndirme

 1. PUBG Mobile Titan Saldırısı APK dosyasını yukarıdaki bağlantıdan indirin.
 2. Dosya Yöneticisini açın ve oyunun APK dosyasını yükleyin.
 3. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeyi etkinleştirmediyseniz bunu Ayarlar > Güvenlik ve gizlilik > Bilinmeyen Kaynaklardan uygulama yükle’ye giderek yapın.
 4. APK yüklendikten sonra, ana ekrandan PUBG Mobile Titan Strikes’ı başlatın
 5. En son güncellemenin keyfini çıkarmak için hesabınıza giriş yapın.

Not:  “Paket ayrıştırma sorunu” hatası durumunda dosyaları tekrar indirmeyi deneyin.

pubg mobile indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.