PubG Mobile 1.5 Ateşleme

5
(14)

Herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için PUBG MOBILE, 9 Temmuz’dan itibaren güncellemeleri yayınlayacak. Bu güncelleme için sunucu çevrimdışına alınmayacak. Bu güncelleme, Android cihazlarda 686 MB depolama alanı gerektirir. iOS sürümü 1.64 GB gerektirir. Lütfen farklı sürümlerdeki oyuncuların birbirleriyle takım oluşturamayacağını unutmayın, bu yüzden lütfen mümkün olan en kısa sürede güncelleyin.

9 Temmuz ile 16 Temmuz (UTC 0) arasında yeni sürüme güncelleyerek şunları elde edin: 

 • 2.888 BP
 • 100 AG
 • Victorian Maiden Sırt Çantası (3d) ×1.

Yeni Modlar, Yeni Deneyimler

Görev Ateşleme (7/9–9/6)

Teknoloji ve enerji şirketi DynaHex, Erangel’de uzun vadeli teknolojik dönüşümler uyguluyor. En son bilimsel araştırmaları için Erangel’i deneysel bir üs olarak kullanmak istiyorlar. Bu moda EvoGround üzerinden erişebilir ve teknolojinin dönüştürdüğü yeni bir Erangel’i deneyimleyebilirsiniz. Hatırlatma: Oyuncular bu modda Derecelendirme Puanları kazanabilirler.

Dönüşümü Tamamla

DynaHex, askeri savunma, enerji kullanımı, ulaşım ve lojistik ve en son bilimsel araştırmalara dayalı olarak Erangel’in altı ana alanını dönüştürdü.

 • Transit Merkezi (önceden Pochinki)

Pochinki, Erangel’in ulaşım ağının çekirdeğidir ve şimdi adanın transit merkezi haline gelmiştir. Burada yeni bir yüksek teknoloji istasyonu ve destekleyici ulaşım sistemi kurulacak. Şehir içi otobüste seyahat edin ve onu yepyeni bir ulaşım deneyimi için bir mobil kılıf olarak kullanın.

 • Georgopol Limanı (eski adıyla Georgopol)

Georgopol’ün bir lojistik liman olarak avantajları, yepyeni bir merkezi komuta merkezi ve tam otomatik deponun tanıtılmasıyla daha da güçlendirilecek ve verimli ve gelişmiş bir lojistik limana yol açacaktır.

 • Teknoloji Merkezi (önceden Okul)

Bu eski okul alanı artık akademik araştırmalara ve en yeni keşiflere daha fazla önem vermektedir. En son bilimsel araştırma sonuçları ve en son teknolojiler burada sergilenecek. Oynanış açısından, burada birçok yol ve yapı ve karşılaşmalar için çeşitli öngörülemeyen fırsatlar var.

 • Güvenlik Merkezi (eski adıyla Askeri Üs)

Askeri Üs, tüm adanın güvenliğini izlemekten ve silahlı destek sağlamaktan sorumludur. Ada çapında izleme ve hızlı müdahale tesisleri burada konuşlandırılmıştır.

 • Lojistik Acentesi (eski adıyla Yasnaya Polyana)

Lojistik Acentesi Yasnaya Polyana’da bulunur ve Erangel’e gelen malzemeler için önemli bir dağıtım merkezidir. Limandan taşınan malzeme, sınıflandırılmış kontrol ve buradan Erangel genelinde dağıtılacak.

 • Enerji Merkezi (önceden Mylta Power)

Bu kuruluş, Erangel tüm enerji verir ve adanın sivil ve askeri binalar için istikrarlı bir tedarik üretmek için üstün teknoloji ile geleneksel enerji üretimini birleştirir.

Mission Ignition’ın Özel Oyun Sistemleri

 • Dinamik Öğeler

Asansörler, otomatik kapılar ve diğer hareketli platformlar yükseltilmiş kentsel alanda görünür.

 • Hiper Hatlar

Erangel’de seyahati daha verimli hale getirmek için Lojistik Ajansı, adanın çeşitli şehirlerini birbirine bağlamak için Erangel’de HyperLines kurdu. Oyuncular belirli zamanlarda sabit yer arasında hareket ve daha taktiklerini devreye sokmak bu özellikleri yararlanmak için bu HyperLines kullanabilirsiniz.

 • Hava Konveyörü

Komuta Merkezi gökyüzünde hava ve davranış devriye yoluyla yardım güvenlik personeli seyahat için bazı kentsel alanlarda ve bazlar dışında bu özel nakil aracı kurmuştur.

Mission Ignition’ın Eşsiz Ateşli Silahları ve Ekleri

 • Yeni Ateşli Silah: ASM Abakan

ASM Abakan, 5,56 mm’lik mermiler atar ve üç atış moduna sahiptir: tam otomatik, iki atışlı seri çekim ve tek atış. Bu ateşli silahı özel yapan şey, ilk iki atışın son derece hassas olması ve hızlı bir şekilde art arda ateşlenebilmesidir. bu ateşli silahı seri atış için uygun hale getirir.

 • Ergonomik Kavrama

Kavrama ekleri, ateşli silahların kullanımını büyük ölçüde iyileştirebilir, dikey/yatay geri tepme kontrolünü iyileştirebilir ve geri tepmeyi hızlandırabilir.

 • Namlu freni

Bu namlu eki, mermi saçılmasını etkili bir şekilde azaltabilir ve geri tepmeyi kontrol edebilir.

 • Davul Dergisi

Bu şarjör eklentisi tüm tüfeklere takılabilir ve şarjör kapasitesini biraz daha uzun yeniden doldurma süresi pahasına büyük ölçüde artırır.

Mission Ignition’ın Benzersiz Yeni Araçları

 • Anti-yerçekimi Motosiklet

Amfibi Yerçekimi Önleyici Motosiklet 2 kişilik koltuğa sahiptir ve tüm haritada rahatça seyahat etmek için kullanılabilir.

 • Mission Ignition’ın Benzersiz Öğeleri
 • Taktik İşaretleme Cihazı

Bu teknolojik olarak maçlarda eşya spawnlarını geliştirir. Teçhiz edildikten sonra, vurulan düşmanların pozisyonunu otomatik olarak işaretler ve ayrıca takım arkadaşlarının durumunu mini harita üzerinde gösterirler.

 • Polis kalkanı

Tüm mermileri engelleyebilecek dayanıklılığa sahip bir Riot Shield kurmak için dokunun.

Mission Ignition’ın Benzersiz Özellikleri

 • Spawn Adası Holografik Ekranı

Spawn Island’da, mevcut maçın haritasını ve uçuş rotasını ve ayrıca oyuncular tarafından yapılan işaretçileri gösteren bir holografik ekran tanıtıldı.

 • Atlama İşareti

Uçuş ve atlama aşamaları sırasında, oyuncular işaretçileri yerleştirmek için doğrudan haritaya dokunabilir. İşaretçiler ışık sütunları olarak görünecek ve hedefin adı, üzerindeki havada görüntülenecektir.

 • Otomatik Paraşüt

Özellik etkinleştirildikten sonra oyuncuların işaretli konuma otomatik olarak paraşütle atlamasını sağlayan bir özellik eklendi.

Mission Ignition’ın Diğer Yeni İçeriği

 • Füzelerin hava saldırılarında patlamadan önce, nerede patlayacaklarına karar vermeyi kolaylaştırmak için uçuş animasyonları eklendi.
 • Oyuncuların yakınında patlamak üzere olan el bombalarının yaklaşık konumunu belirtmek için bir gösterge özelliği eklendi.

Tesla (7/9–9/6)

Erangel’in teknolojik dönüşümü Tesla’nın dikkatini çekti. Tesla, otomobillerinin klasik modellerini üretmenin yanı sıra teknolojik olarak daha gelişmiş otonom sürüş deneyimleri sağlamak ve ulaşım çözümleri sağlamak için Erangel üzerinde bir Gigafactory inşa edecek. Yeni mod olan Mission Ignition’da oyuncular Tesla’ya özel içeriği deneyimleyebilecekler.

 • Tesla Gigafabrika

Tesla Gigafactory haritada görünecek. Araba montaj sürecini başlatmak ve bir Tesla aracı – Model Y oluşturmak için fabrikadaki montaj hatlarının tüm anahtarlarını etkinleştirin.

 • Model Y + Kendi Kendine Sürüş

Tesla Gigafactory’de üretilen kendi kendini süren arabalar, oyuncuları otomatik olarak otoyol boyunca önceden ayarlanmış işaretlerin bulunduğu yere götürmek için haritadaki otoyollarda etkinleştirilebilen bir otomatik pilot moduna sahiptir.

 • Tesla Yarısı

Tesla tarafından geliştirilen bu sürücüsüz ulaşım araçları, vahşi doğada yol boyunca rastgele ortaya çıkacak ve belirli rotalarda otomatik olarak sürülecek. Tedarik Sandıkları düşürmesini sağlamak için Yarı’ya hasar vererek savaş malzemeleri elde edin.

Yeni Ateşli Silahlar ve Savaş İyileştirmeleri

Yeni Ateşli Silah MG3

Yeni MG3 Hafif Makineli Tüfek: 7,62 mm’lik mermi kullanan bu silah benzersiz bir ateşleme moduna sahiptir ve atış hızı esnek bir şekilde dakikada 660 veya 990 mermiye ayarlanabilir, bu da hem sabit sürekli atış hem de hızlı püskürtme sağlar.

Bipod ile kullanıldığında, eğilimli ateş ederken geri tepmesi önemli ölçüde azalır. Bu ateşli silah yalnızca Air Drop’larda ortaya çıkar.

M249’da ayarlamalar

Artık MG3 airdroplara eklendiğine göre, M249 airdroplardan kaldırılacak ve bunun yerine haritanın tamamında yerde Klasik Modda ortaya çıkacak.

Yangın Dengeleme Sistemi Oranı

Kare hızları farklı olduğunda tutarsız atış hızları sorununu çözmek için farklı kare hızlarına sahip ateşli silahlar için birleşik bir sistem eklendi.

3. Kişi Kamera Perspektif Ayarları

TPP görüş alanını ayarlamak için bir seçenek eklendi. TPP görüş alanı ayarlarda ayarlanabilir. Ancak bu seçenek, ekranı zaten geniş bir görüş alanına sahip olan bazı cihazlar için geçerli olmayacaktır.

 Yeni Cam Pencereler

Erangel ve Miramar’daki bazı binalara cam eklendi.

Camlar yakın dövüş saldırıları, silah sesleri veya pencerelerden içeri girme ile kırılabilir ve kırıldığında ses çıkarır, ancak kırıldıktan sonra eski haline gelmez.

Varsayılan Kontrol Mantığı İyileştirmeleri

Bir karakter ilaç kullanırken otomatik alma devre dışı bırakılır.

Bir karakterin zaten bir ana silahı varken bir yakın dövüş silahı alınırsa, yakın dövüş silahı varsayılan olarak saklanacaktır.

Bir karakterin Pan’ı olmadığında, karakter otomatik olarak bir Pan alır ve donatır.

Bir ateşli silahın cephanesi (yedek cephane dahil) tükendiyse ve hala cephanesi olan başka bir silah varsa, karakter otomatik olarak bu silahı kullanmaya geçecektir.

Cephanesi olmayan İşaret Fişeği Silahları otomatik olarak alınmayacaktır.

Takım Ölüm Maçı – Hangar İyileştirmeleri

Malikane yumurtlama noktasının yakınındaki örtü, neredeyse meyve standının tepesi kadar uzun olacak şekilde iyileştirildi.

Savaş durumunu gözlemlemeyi kolaylaştırmak için mini haritanın boyutu iyileştirildi.

EvoGround – Yük 2.0 için Ayarlamalar

EvoGround – Payload 2.0’ı herkes için her zamankinden daha iyi hale getirmek için daha fazla ayarlayacağız.

Yeni Hızlı Tekerlek

Atılabilir/Sarf Malzemelerinin kullanımını kolaylaştırmak için yeni Atılabilir ve Sarf Malzeme tekerlekleri eklendi:

Tekerleği açmak ve öğeleri değiştirmek veya kullanmak için Sarf Malzemesi/Atılabilir simgesini kaydırın.

Hızlı Atma özelliğini ayarlar menüsünden etkinleştirebilirsiniz. Etkinleştirdikten sonra Hızlı Atmayı kullanmak için Fırlatılabilir simgesini basılı tutun.

Ayarlar menüsünden Hızlı Teker Atma özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Etkinleştirdikten sonra, tekerleği kaydırın ve Hızlı Atış yapmak için Fırlatılabilir hedefi hızla seçin.

Yeni Atılabilir Sarf Malzemeleri

Oyuncular yanlarında taşıdıkları ilaçları paketler halinde yakın mesafeye atabilirler. Atılan ilaçlar alınabilir.

Yeni Zafer Heykeli

Kazandıktan sonra, kutlamak için bir heykel çağırabilirsiniz:

Kazanan takımın MVP’si belirli bir yerde bir Zafer Heykeli çağırabilir.

Zafer Heykeli yakınında özel kutlama İfadeleri kullanılabilir.

Yeni Zafer Fotoğrafları

Klasik modda kazandıktan sonra Fotoğraf Moduna girebilirsiniz.

Fotoğraf Modunda takım arkadaşı bilgilerini gizlemeyi veya görüntülemeyi seçebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı çektikten sonra paylaşabilirsiniz.

Yeni Kalan Cephane Göstergesi

Bir şarjör neredeyse boşaldığında, kalan cephanenizi gösteren sayının rengi değişecektir:

%25 cephaneniz kaldığında sayı sarıya döner.

%10 cephaneniz kaldığında, sayı kırmızıya döner.

Yeni Ölüm Tekrarı Veri Ekranı

Ölüm Tekrarı oynatıldığında, sizi eleyen oyuncunun bazı genel bilgileri artık görülebilir.

Verilerde, oyuncunun rakibe kaç kez vurduğu ve rakibin oyuncuya kaç kez vurduğu da dahil olmak üzere, çatışmaların doğrulukla ilgili verilerini görüntülemek artık mümkün.

Rapor özelliği eklendi.

Ölüm Tekrarı, Ayarlar’da etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Özelleştirilmiş Ateşli Silah Ayarları

Oyuncular, her ateşli silah için ekleri özelleştirebilir ve farklı yuvalar için farklı hedef ekleri ayarlayabilir.

Ayarlar yapılandırıldıktan sonra karakter, bu eklentilerle karşılaştığında otomatik olarak alır ve donatır.

Özel Ateşli Silah Hassasiyeti Özelleştirmeleri

Oyuncular, ilgili ateşli silahları kullandıklarında uygulanacak olan her bir ateşli silah için özelleştirilmiş hassasiyet ayarlarını yapılandırabilirler.

Yeni Takım Arkadaşı Etkileşim Bildirimleri

Bir takım arkadaşı savaştayken ve hasar aldığında, takım arkadaşının sağlık çubuğunun etrafında bir savaşta olduklarını belirten bir bildirim görünür.

Royale Pass 1. Ay: Tek Era (7/14–8/12)

Royale Pass 2. Ay: Proje T (8/13–9/13)

 • RP S19 sona erdikten sonra Royale Pass, Royale Pass Ayı olarak ayarlanacak ve oyuncular ilk kez eriştikten sonra özel bir hoş geldin hediyesi talep edebilecekler!
 • Zaman ayarlamaları: RP’nin süresi 1 aya ayarlandı ve her sürümde 2 RP art arda başlatılacak. RP M1 ve RP M2 bu sürümde piyasaya sürülecek.
 • Fiyat ayarlamaları: Normal RP’nin fiyatı 360 UC’ye ve Elite RP’nin fiyatı 960 UC’ye (1.200 ekstra puan) ayarlandı. Yeni RP’yi ilk kez alan oyuncular Kupon (60-360 UC) toplayabilir ve mevcut RP’de 30. sıraya ulaştıktan sonra bir sonraki RP için ücretsiz olarak bir Kupon (60-360 UC) alabilirler.
 • Derece düşürme: Ödüllerin kalitesini değiştirmeden maksimum rütbe 50’ye ayarlandı. Efsanevi Set almak için 50. sıraya ulaş ve 1. Sırada Efsanevi Ateşli Silah ve Set elde et.
 • Ekstra ödüller: Oyuncular RP Rütbeleri kazandıklarında ücretsiz ödüller toplayabilirler. Gelecek sezon için bir Kupon (60 UC) ve ücretsiz bir ekstra set almak için yüksek bir rütbeye ulaşın.
 • Görev ayarlamaları: RP meydan okuma görevlerinin süresi 8 haftadan 4 haftaya düşürüldü, aynı zamanda RP’nin oyun süresi gereksinimlerini de azalttı.
 • Sezon sonunda bonus RP Puanları kazanın.
 • S19’un sonundaki bu etkinlikte oyuncular, gelecek sezon için önceden bonus puan kazanma şansı elde etmek için görevleri tamamlayabilirler.
 • İlk temel puanları etkinleştirmek, bonus şansı kazanmak için görevleri tamamlamak ve ödül olarak rastgele bonus çarpanları almak için bonus şanslarını kullanmak için etkinliğe katılın. Yeni sezonda elde edilebilecek toplam puan = ilk temel puan × elde edilen toplam bonus çarpanı.
 • Diğer düzenlemeler: EZ Görev Lisansının fiyatı ayarlandı, Royale Geçiş Ayı sekmesi eklendi, vb.

Klan

 • Karşınızda Klan Savaşı, aynı tür ve Etkinlik seviyesindeki klanların 14 günlük bir savaş için karşı karşıya geldiği bir mod.
 • Klan üyeleri, Clash Points ve günlük temel ödül almak için Klan Savaşı görevlerini tamamlayabilir.
 • Etkinlik sona ermeden önce, daha fazla temel ödüle sahip olan klan bu sezonun Klan Savaşını kazanır.
 • Klan zaferi ve bireysel katkı, hem güzel ödüller verir.

Yeni Başarılar

 • Yeni tema başarısı: 6 Temmuz – 6 Eylül tarihleri ​​arasında Mission Ignition’a katılarak ve başarı gereksinimlerini karşılayarak elde edilebilen Görmek İnanmaktır.
 • Yeni başarı: Royale Pass sezonu dönüşüme uğradığında 13 Eylül’den önce orada bulunarak elde edilebilen Season Veteran (Özel).
 • Yeni başarı: Azim, Haftalık Tüm Yetenekler Şampiyonasına katılarak elde edilebilir.
 • Yeni başarı: Karşı konulmaz, bir maçta RP saygısı alarak elde edilebilir.
 • Yeni başarı: Bir maçı tamamlayarak ve bir takım arkadaşını derecelendirerek elde edilebilen Eleştirmen.
 • To The Stars ve Neon Punk’ı ayarla, sınırlı bir süre için geri dönecek ve daha sonra sonsuza kadar kaldırılacaktır.

RP Hediyesi

 • Yeni RP Avantajı – bir maçta saygı gösterme yeteneği. Oyuncular maç sırasında herhangi bir zamanda bir takım arkadaşına saygı gösterebilir ve saygı mesajı sohbet geçmişinde görüntülenecektir.
 • Saygı kazanan oyuncular belirli sayıda RP Puanı kazanabilirler. RP Puanları sistemden gelir.

Kulüp

Gri tonlama testi Temmuz ayında Endonezya’da ve Ağustos ve Eylül aylarında diğer Güneydoğu Asya ülkelerinde gerçekleştirilecektir.

 • Yetkili KOL’ler kulüpler oluşturabilir ve diğer oyuncular katılmak için bir kulüp seçebilir.
 • Oyuncular kulüplerde görseller, videolar ve yorumlar yayınlayabilir ve BEĞENebilir.
 • Oyuncular farklı konulardaki tartışmalara katılabilir ve orada içerik yayınlayabilir; bir konunun içeriği Konu Ayrıntıları’nda görüntülenebilir.
 • Kulüp yöneticileri hayran turnuvalarına ev sahipliği yapabilir ve kulüp üyeleri katılmak için kaydolabilir.
 • Kulüp yöneticileri, üçüncü taraf sosyal medya kanalları tarafından gönderilen içeriği kulüple senkronize edebilir.

Temel Performans İyileştirmeleri:

 • Haritalarda daha gerçekçi ışık efektleri sağlamak ve dokular arasındaki farkı iyileştirmek için IBL desteği ve iyileştirmeleri.
 • Gökyüzünü daha şeffaf ve gerçekçi hale getirmek için Rayleigh saçılımı, Mie saçılımı, atmosferik sis ve diğer efektler dahil olmak üzere gökyüzünde ışık saçılımı desteği.
 • Daha zengin bitki örtüsü efektleri, dinamik bulutlar, gerçekçi simüle edilmiş bulut aydınlatma efektleri vb. için destek.

Güvenlik Bölgesi İyileştirmeleri:

Yeni sürümde, Güvenlik Bölgesi – Video İncelemesine daha heyecan verici etkinlik içeriği ve harika ödüller ekledik, ayrıca video inceleme sürecini ve işletim deneyimini daha da geliştirdik.

 • Etkinlik içeriğine göz atmayı kolaylaştırmak için bir etkinlik ekranı eklendi:
 • İşe alım etkinliği: Belirli sayıda video inceleme uzmanı olduğunda özel ödüller toplanabilir.
 • Günlük inceleme görevleri: Video gözden geçirenler, bir dizi inceleme görevinin kilidini açabilir ve ödüller toplayabilir.
 • Oyuncuları hile ve hilecilerle mücadeleye devam etmeye teşvik etmek ve desteklemek için kalıcı kıyafetler, avatar çerçeveleri vb. gibi ekstra kalıcı ödüller eklendi.

Güvenlik İyileştirmeleri

 • Ot temizleme hilesi, geri tepme hilesi, X-Ray görüşü, otomatik nişan alma ve hızlandırma hilelerini hedeflemek için daha fazla stratejik iyileştirme.
 • Çeşitli kaynakların kırılmasını önlemek için geliştirilmiş çabalar.
 • Çeşitli ağ saldırılarına karşı savunmayı güçlendirmeye devam edin.

Tüm Yetenek Şampiyonası İyileştirmeleri

 • Bölgesel sıralamalar eklendi
 • Yeni eklenen bölgesel sıralamalar, Tüm Yetenekler Şampiyonası sıralamasından bağımsızdır.
 • Her hafta en az 1 maça katılan oyuncular o hafta kendi bölgelerine göre sıralanır.
 • Takımlar, bir maçı bitirdikten sonra rastgele bir bölgenin sıralamasına girilecektir. Her bölgenin sıralaması birbirinden bağımsızdır.
 • Haftalık Maçlar her hafta sona erdikten sonra, oyuncular o hafta için takımlarının bölgelerindeki sıralamasına göre sıralama ödülleri toplayabilirler.
 • Oyuncular, her hafta Haftalık Maçlarda oynadıkları maç sayısına göre aktif maç ödülü talep edebilirler.
 • Haftalık Maç Sıralaması verileri ve ödül uygunluğu her hafta yenilenir.
 • Tüm Yetenekler Şampiyonası için yeni unvanlar ve başarılar eklendi

Özellik İyileştirmeleri

 • Evrensel İşaret İyileştirmeleri

Tekerleğin yönü hafifçe ayarlandı. Ses çarkı ile yön ve stil aynı tutulmuştur.

 • Kazanma Anları İyileştirmeleri

Oyuncuların kazandıktan sonra savaşta kalabilecekleri süre 60 saniyeye ayarlandı.

 • Savaş Kullanıcı Arayüzü Ayarlamaları

Bazı işlev düğmelerinin alt çerçevesinin stili ayarlandı. Ayarlar, Ses, Grafiti ve İfade düğmelerinin varsayılan düzeninde küçük ayarlamalar yapıldı.

 • Death Crate Ekran Mantığı İyileştirmeleri

Oyuncular bir maçta Ölüm Sandığını başka bir oyuncudan aldığında, sandığın altı karelik ızgara ve dokuz karelik ızgara formatı değiştikten sonra, bu hatırlanacak, böylece tekrar değiştirmeye gerek kalmayacak.

 • Jiroskop İyileştirmeleri

Oyuncular artık silahlarla nişan alırken jiroskop hassasiyetini özelleştirebilir.

Jiroskop için ters çevirme uygulamak için bir anahtar eklendi. Bu ayar etkinleştirildikten sonra, jiroskop için yukarı/aşağı çevrilecektir.

 • 90 FPS, bazı yeni cihazlar için Pürüzsüz grafiklerde artık mevcut
 • iPhone 12 ve diğer bazı cihazlar için özel uyarlamalar

Sistem İyileştirmeleri:

 • Lobi Banner İyileştirmeleri

Lobinin sağ üst köşesindeki afiş artık değişen hızlarda kaydırılabilir.

 • Ödül Ekranı İyileştirmeleri

Size ödüllerin sunulduğu ekran iyileştirildi. Kullanıcıların çok hızlı dokunmasını ve yanlışlıkla ekranı atlamasını önlemek için düğme karartma efekti eklendi.

 • Savaş Anketi

Savaş anketi optimize edildi. Oyuncular artık puan verebilir, etiket seçebilir ve arkadaşlarına maç geri bildirimi verebilir.

 • Ana Ekran Bilgi Optimizasyonu
 • Bazı oyuncular, bilgileri sezgisel bir şekilde göstermediği için ana ekranın Takım arayüzünü anlamakta zorlandılar. Bu şimdi düzeltildi.
 • Araç ve X-Suit özelliklerine giriş düzenlendi.
 • Moment Optimizasyonu

An küçük resminin yorumları ve beğenileri artık ayrıntılı olarak görüntüleniyor.

 • Oyun İçi LIKE’ların İyileştirilmesi

Bir maçın başında veya kazandıktan sonra Beğeni verirken, takımın GİBİ gelişimi ve GİBİ özel efekti görüntülenir.

Sezon1

Mücadele Puan Sistemi

 • Challenge Point sistemi, maçların orijinal puanlama kurallarını değiştirmeden oyuncuların maçlardaki hareketlerini değerlendirmek için kullanılan başka bir kurallar dizisidir.
 • Maçı bırakmazsanız, AFK’ya gitmezseniz veya tüm maç boyunca takım arkadaşlarınızı elemezseniz bonus Mücadele Puanı kazanın.
 • Oyuncular Challenge Puanları varken bir maçı kaybederse, seviyelerine göre otomatik olarak puan kaybederler. Seviye ne kadar yüksek olursa, o kadar çok puan kaybedilir.
 • Her günün ilk maçını tamamlamak için Ekstra Mücadele Puanları verilir.
 • Maksimum miktara ulaşıldığında Meydan Okuma Puanları biriktirilemez.
 • Meydan Okuma Puanları, sunucuya ve oyun moduna bağlı olarak ayrı ayrı hesaplanır.
 • Meydan Okuma Puanları diğer sezonlara taşınmaz.

Katman simgesi iyileştirmeleri

 • Ayrıntılarını zenginleştirmek için katman simgelerinin görünümü güncellendi.
 • Katman yükseltme efektlerini iyileştirin.

Sezon ekran güncellemeleri

 • Sezon ekranındaki bilgi sunumu düzenlendi.
 • Ödül büyüme çizgileri ve arkadaşların ilerlemesi eklendi.
 • Ödüllerin sunulma şekli ayarlandı.
 • Ödül ayrıntıları ekranı güncellendi.

Sezon ödül iyileştirmeleri

 • Gümüş seviye ödülleri eklendi.
 • Kademe alt bölümlere ayrıldıktan sonra As kademesi için ödüller eklendi.
 • Mini kademeler için ödül sayısı artırıldı.

Çevrim

 • Yeni versiyonda, birkaç mevsim bir Döngüde birleştirilecektir.
 • Oyuncuların aynı Döngüde aynı seviyedeki tüm rozetleri toplayarak ödül almalarını sağlayan bir Döngü ödül sistemi eklendi.
 • Rozet sistemi ekranının, Sezon Profili ekranının ve diğer ekranların görüntüsü iyileştirildi.

PubG Mobile 1.5 İndir

pubg mobile indir
pubg mobile 1.5 ateşleme

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.