PubG Mobile 1.6

5
(18)

PUBG MOBILE 1.6 Güncelleme Duyurusu

Herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için PUBG MOBILE, 14 Eylül’den itibaren güncellemeleri yayınlayacak. Bu güncelleme, Android cihazlarda 690 MB depolama alanı gerektiriyor. iOS sürümü 1.68 GB gerektirir.

Ödülleri Güncelle

14 Eylül ile 19 Eylül (UTC 0) arasında yeni sürüme güncelleyerek 2.888 BP, 100 AG ve Justice Defender Sırt Çantası (3d) ×1 elde edin

Yeni Mod: Flora Menace

Erangel, Yarilo olarak bilinen yabancı bitkiler tarafından istila edilmiştir. Yarilo, özel enerjiyi emdikten sonra, ana kentsel alanları hızla ele geçirdi ve iyileştirici güçleri olan Gençleştirme Bariyerini yarattı. 

Herkesin kaçış umutlarını taşıyan dev bir uzay gemisi olan Cell Matrix, istila nedeniyle kontrolden çıktı.

Araştırmalar yapmak, enerjiyi geri kazanmak ve rastgele silah düşürme ve yeniden doğmalarla harika savaşlar yaşamak için Hücre Matrisine gidin. Savaşta yeterli tedariği sağlamak için DynaHex Sarf Malzemeleri’ni arayın.

Haritaları/Modları Geri Döndürmek

Herkesin çeşitli oyun modlarıyla ilgili tartışmalarına dikkat ediyoruz. Üzerinde çok çalıştığımız oyun modlarının bu kadar iyi karşılanmış olmasından son derece onur duyuyoruz. Aşağıdaki modları geri getirmeyi planlıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen resmi duyurularımızı ve resmi sosyal medya topluluklarımızı takip edin.

 1. Metro Royale: Reunion – yakında Metro Royale’in bazı bölümlerini iyileştireceğiz
 2. Titanlar: Son Direniş
 3. Vikendi
 4. Şafağa Kadar Hayatta Kal
 5. Yük 2.0
 6. Enfeksiyon Modu
 7. Runik Güç
 8. AI’ya Karşı

Yeni Sosyal Özellikler

PUBG MOBILE’ın oynamaktan zevk aldığınız bir oyun ve paylaşmanız, hava atmanız ve yeni arkadaşlarla tanışmanız için bir yol olmasını istiyoruz. PUBG MOBILE’ı seven yeni arkadaşlarla tanışmanızı daha kolay hale getirmek için yeni sosyal özellikler ekledik.

 1. Muhteşem oyunlarınızı paylaşmak için yeni Öne Çıkanlar özelliğini kullanın! Bunu ayarlardan etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca kariyer sonuçlarınızı görüntüleyebilir ve bunları Sohbetlerde ve harici platformlarda paylaşabilirsiniz.
 2. Bölge Sıralaması bazı ülkelerde/bölgelerde test edilecektir. Ülkenizde popüler bir bölge/merkez noktası seçebilirsiniz. Aynı bölgedeki oyuncular, Bölge Sıralamalarında birbirleriyle rekabetçi bir şekilde rekabet edebilirler. İlgili unvanları alabilir ve aynı bölgedeki oyuncuları sizinle takım kurmaya, onlarla sohbet etmeye ve durumlarını görüntülemeye davet edebilirsiniz.

Deneyim İyileştirmeleri

PUBG MOBILE’da her zaman tüm oyuncularımızın turnuvalara katılabilmelerini, daha yetenekli olmalarını ve başarılarını paylaşabilmelerini istiyoruz. Her şeyinizi verdiğiniz için savaş deneyiminizi geliştirmeye ve daha fazla fırsat ve ödül sağlamaya kararlıyız.

 1. Tüm Yetenekler Şampiyonasına Playofflar eklendi. Yarı Finallerde Finallere kalamayan tüm takımlar buna katılma fırsatına sahip olacak. Hiç pişmanlık duyma! Ayrıca oyunculara daha fazla teşhir fırsatı vermek için Haftalık Maç sıralamalarını da ekledik.
 2. Döngü 1 Sezon 2 (9/17–11/18) size eskisinden daha iyi ödüller, daha havalı efektler ve daha düşünceli özellikler getiriyor.
 3. İfade performansı ve temel kontrollerin yanı sıra bazı efektlerin gösterimi iyileştirildi. Oyun deneyiminiz artık daha yumuşak olmalı.

PUBG Mobile 1.6 Özellikleri

Her zaman olduğu gibi, geliştiriciler oyuna tonlarca yeni içerik ekledi. Ayrıca güncellemede kullanılan silah reytingi ve harita güncellemelerine oyuncunun tepkisi eklendi.

 • Vikendi 2.0 : Yepyeni bir durdurulamaz tren, bina tasarımı ve arazi değişikliği.
 • Zombi Grup Modu:  Zombi Grup Modu geri döndü! Bina ve harita boyutlarının yanı sıra zombilerin dokuları da değiştirildi.
 • Uçan Araba Modu:  Uçan Arabalar sonunda eklendi! Artık onları haritada bulabilir ve bir yerden diğerine geçmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.
 • Yeni Etkinlikler:
  • Yaz Sezonu Modu:  Bu etkinlik, 4 tekne yumurtlamasından ve diğer eğlenceli aktivitelerin yanında balık tutabileceğiniz ve oturabileceğiniz bazı atlama parkurlarından oluşur.
  • Araba Yarışı Etkinliği: Yolda kalın ve galip ilan edilecek ödülleri ve puanları toplayın!
 • Yeni Silah – FMR:  Sahte av tüfeği ve keskin nişancı, PUBG Mobile’da ortaya çıkıyor.
 • Yeni Silah – Lazer Silahı:  Tek bir atıştan sonra kendini şarj eden lazer tabanlı bir silah. Sınırsız cephaneye sahiptir.
 • Kendini Canlandırma Kiti:  Kendini canlandıran bir kit bulursan artık kendini canlandırabileceksin.
 • Bonus Mücadelesi:  Oyunlar kazanarak katılın ve UC parasına dönüştürülebilen Savaş Puanları kazanabileceksiniz.
 • Yeni Ses Paketi – Bhola Kaydı:  Pencap Sanatçısı Bhola Kaydı içeren Ücretli Ses Paketi.
 • Yeni Kıyafetler:
  • Lady Of Blood Kıyafeti
  • Gazap Lordu Kıyafeti
  • Başak İblis Kıyafeti
  • Mezar Lordu Kıyafeti

PubG Mobile 1.6 İndir

Pubg Mobile 1.6 versiyonunu indirmek için aşağıdan uygun platformu seçip, indirebilirsiniz.

pubg mobile indir
pubg mobile 1.6 direniş

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.