Dedektif Sistemi

4.5
(8)

PubG Mobile dedektif sistemi kuralları değişti. PubG dedektif sistemi hakkındaki tüm yeni bilgiler burada.

  1. Oyuncular, bir Dedektifin sorumluluklarını daha iyi anlamak amacıyla, hem Dedektif olma gereksinimlerini hem de oyuncu bakış açısından Dedektif Video İncelemelerini açık şekilde görebilirler.
  2. Video İnceleme sayfasında yapılan iyileştirme ile artık oyuncular daha önce Dedektifler tarafından tamamlanan İnceleme Sonuçlarını görebilirler.

(Pratik İnceleme Modunda Nihai İnceleme Sonuçları gösterilir)

(Dedektif Modu, Dedektif Perspektifini gösterir)

  1. Artık Dedektif olmak için oyuncunun bir yemin etmesi gereklidir. Oyuncular, Dedektiflere özel Unvanları ve ödülleri görebilirler.

(Dedektiflere katılma esnasında açılan yemin penceresi)

  1. Oyuncular kendi istatistiklerini ve verilerini artık daha açık şekilde görebilirler. Dedektif Rütbeleri ve avantajları da artık daha kolay.

(Bireysel istatistikler ve veriler)

(Karşılık gelen avantajlar ve ödüller)

  1. Her seviyedeki avantajlar ve ödüller yü Oyuncular artık harika ödüller ve Dedektif avantajları elde edebilirler. Eski Dedektifler, karşılık gelen yeni rütbe öge ödüllerini otomatik olarak alacaktır.
  2. Oyuncular kendi kişisel İnceleme Kayıtlarını, her bir münferit kaydın durumunu ve Dedektiflerin inceleme ilerlemesini daha kolay şekilde kontrol edebilir.

              (İyileştirilmiş İnceleme Kayıtları sayfası)

  1. Bir Dedektif maça katıldığında, Dedektif Rütbesi ne olursa olsun, uçak seyahati esnasında bir duyuru yapılarak maçta bulunduğu bildirilecek ve adil bir oyun ortamı sağlanması için oyuncular cesaretlendirilecektir.
pubg dedektif

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.