PubG Mobile 1.9 Güncelleme İndir

5
(4)

PubG Mobile 1.9 güncelleme duyuruları başladı. PubG Mobile 1.9 versiyonunda neler yeni olacak? Ve peki PubG Mobile 1.9 yenilikleri nelerdir? Tüm bu sorularının cevabını sizler için araştırdık ve PubG Mobile 1.8 versiyonundan sonra PubG 1.9 versiyonu artık kullanımda. Hemen aşağıdaki linkten tüm platformlar için indirebilirsiniz.

PubG Mobile 1.9 İndir

PubG Mobile 1.9 beta versiyonu Şubat 2021 tarihi itibari ile kullanıma sunulacağı duyuruldu. Aşağıdaki linkten PubG Mobile 1.9 sürümünü tüm platformlar için indirebilir, cep telefonu ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. PubG Mobile 1.9 Güncelleme linki aşağıda yer almaktadır.

PubG Mobile 1.9 Güncelleme Tarihi

PUBG MOBILE, güncellemeyi 16 Mart saat 11:00’de (UTC+0) yayınlamaya başlayacak. Hızlı ve sorunsuz bir güncelleme sağlamak için lütfen iyi bir ağ ortamında olun ve cihazınızda yeterli depolama alanına sahip olun.

Güncelleme Ödülleri: 3.000 BP, 100 AG ve bir Nocturnal Rhapsody Miğferi (3d) almak için 16-22 Mart (UTC+0) arasında güncelleme yapın.

PubG Mobile 1.9 güncellemesi için çıkış tarihi için PUBG: Battlegrounds (PlayerUnknown’s Battlegrounds) firmasının açıkladığı tarih Şubat 2022 olarak duyuruldu. Hemen aşağıdaki linkten PubG Mobile 1.9 indir ve kur.

pubg mobile indir

PubG Mobile 1.9 güncellemesi ne zaman gelecek herkesin merak ettiği bir konudur. PlayerUnknown’s tarihi 2022 başı olarak duyurdu ancak öncesinde beta versiyonu kullanıma sunulacak. PubG Mobile 1.9 beta indir fırsatından yararlanmak için sayfamızda bulunan linkleri kullanarak android telefon, pc yada iOS sürümünü indirip deneyebilirsiniz.

PubG Mobile 1.9 Güncelleme Sorunu

PubG Mobile 1.9 güncelleme sorunu yaşayan kullanıcılar PubG Mobile 1.9 beta versiyonunu verdiğimiz linkten kolayca indirebilir ve oynayabilirler. Şimdilik tam sürüm olan PubG 1.8 versiyonunu da linkimizden indirebilirler.

PubG Mobile 1.9 Apk İndir

PubG Mobile 1.9 Apk indir seçeneğimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Son versiyon Pubg versiyonları sayfamızda devamlı güncellenmektedir. Merakla beklenen Pubg Mobile 1.9 apk ve iOS dosyaları ve indirme linkleri burada.

PUBG Mobile 1.9 beta sürümünü Android cihazlara indirme

Bu sefer geliştiriciler, sırasıyla Android 64-bit ve 32-bit için iki farklı APK dosyasını kullanıma sundu. İşte her ikisi için indirme bağlantıları:

Android x64 (64-bit) için PUBG Mobil 1.9 beta APK dosyası:

Android x86 (32-bit) için PUBG Mobil 1.9 beta APK dosyası:

Bu dosyaların boyutu 664 MB ve 585 MB’dir ve sonuç olarak, indirme prosedürüne devam etmeden önce kullanıcıların cihazlarında yeterli depolama alanına sahip olmaları gerekir.

PUBG Mobile 1.9 beta nasıl indirilir ve kurulur?

Adım 1: Başlamak için, oyuncuların kullandıkları cihaza bağlı olarak gerekli APK dosyasını indirmeleri gerekir.

Adım 2: Bir sonraki adımın parçası olarak “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” ayarını açmaları gerekir. Tamamlandığında, kullanıcılar yükleme işlemine devam edebilir.

3. Adım: Kurulum tamamlandıktan sonra cihazlarında PUBG Mobile 1.8 beta uygulamasını başlatabilirler.

Bu kaynak paketlerinden birini seçmek zorundalar:

  • Düşük özellikli kaynak paketi: 205,6 MB
  • HD kaynak Paketi: 368.8MB.

Adım 4: Kaynak paketleri indirildikten sonra, oyuncular “Misafir”i kullanarak giriş yapabilir ve oyunda bulunan yeni içeriğe göz atabilir .

Kullanıcılar, kurulum sırasında bir ayrıştırma hatasıyla karşılaşırlarsa PUBG Mobile 1.8 beta APK dosyasını yeniden yükleyebilirler. Sorun devam ederse, dosyayı yeniden indirebilir ve yukarıda belirtilen prosedürleri tekrarlayabilirler.

PubG Mobile 1.9 Yenilikleri

Canlı Yıldönümü

4. Yıldönümü Kutlaması temalı oyun burada! Daha fazla hediye ve daha eğlenceli! Yıldönümü Kutlamalarının tadını sonuna kadar çıkarın!

Nasıl girilir: Mod Seçimi – Dereceli Mod – Erangel Temalı Harita/Livik Temalı Harita.

Renkli Yumurtlama Adası

Oyuncular, temalı modda özel bir performansı tetiklemek için 4 dev heykeli en sevdikleri renge boyamak için Spawn Island’da 4 farklı Renkli Top kullanabilirler!

Havadan Savaş Alanı

Canlı bir hava savaş alanına atlayın ve renkli kıyafetler giyin. Oyuncular düşmanlar tarafından vurulduğunda, baş örtüsü büyür ve gökyüzünde yüzer. Oyuncular, elendikten sonra battle royale savaş alanına geri dönecekler. Oyuncular takım arkadaşları tarafından vurulduğunda, baş örtüsü küçülecek ve hava savaş alanının zeminine geri dönecektir. Canlı hava savaş alanı sadece maçların ilk 5 dakikasında mevcuttur, o yüzden şimdi kontrol edin!

Renkli Bisikletler

Haritadan katlanır bir dağ bisikleti alın ve onu tek kişilik bir araç olarak kullanmak için Sırt Çantanızda açın. Bu bisikletin yeniden doldurulmasına veya yeniden doldurulmasına gerek yoktur, kullanıldığında neredeyse hiç ses çıkarmaz, yok edilemez ve daha sonra hızlı bir şekilde hareket etmek için herhangi bir zamanda Sırt Çantasına yerleştirilebilir.

Yeni Kamplar

Büyük ölçekli kaynak kampı

– Canlı Plaza. Bisiklet Sergisine ve diğer özel yıl dönümü alanlarına göz atın. Sizi bekleyen ekstra tedarik kasaları var!

Küçük ölçekli kaynak kampı

– Canlı Kamp. Oyuncular tarafından oylanan hafıza sergilerine göz atın ve mutlu anları yeniden yaşamak için onları etkinleştirin. Savaş malzemeleri ve hediyelik eşyalar toplayın.

Yeni küçük ölçekli askeri temalı kamplar

– Araç Tarama: Araç Radarı eklendi. Kolayca bulmak için yakındaki araçların konumunu öğrenmek için etkinleştirin.

– Oyuncular tarafından oluşturulan yıl dönümü temalı grafiti yakındaki binalarda görünür. Takım arkadaşlarınızla bunları kontrol edin.

Yeni Ateşli Silah Deposu

– Ateşli Silah Deposu: Ekstra malzeme almak için ikinci kattaki Ateşli Silah Depolarını açmak için Erişim Kartlarını arayın.

Klasik Mod İyileştirmeleri

Hatırlamak

Her oyuncunun savaş alanına dönmek için 1 şansı vardır. Elenen takım arkadaşlarını geri çağırmak için Geri Çağırma Kulesini bulun.

Mevcut: Derecesiz Mod – Erangel, Derecesiz Mod – Livik, Derecesiz Mod – Aftermath, Dereceli Mod – Erangel Canlı Yıldönümü, Dereceli Mod – Livik Canlı Yıldönümü

Tedarik Mağazası

– İkmal Dükkanlarının haritadaki yerleri ayarlandı ve oyuncuların onları daha kolay bulabilmesi için Tedarik Dükkanlarının miktarı arttırıldı.

– Tedarik Mağazalarında satılan eşyalar güncellendi. Erangel’de AWM, GROZA ve Ghillie Suit kaldırıldı, Flare Gun ve daha fazlası eklendi. Livik’te AWM ve Ghillie Suit kaldırıldı, AUG ve daha fazlası eklendi.

– Tedarik Dükkanlarındaki eşyaların maliyeti, daha iyi denge için ayarlandı.

Etkilenen Haritalar: Derecesiz Mod – Erangel, Derecesiz Mod – Livik, Derecesiz Mod – Aftermath, Dereceli Mod – Erangel Canlı Yıldönümü, Dereceli Mod – Livik Canlı Yıldönümü

Harita İyileştirmeleri

Erangel’deki Askeri Üsse giden köprü güncellendi, genişliği genişletildi ve siper miktarı güncellendi ve daha stratejik derinlik sağlamak için köprünün kenarlarına ilave yürüyüş yolları eklendi.

Mekanik İyileştirmeler

– Paraziti en aza indirmek için Playzone’daki geri sayım hatırlatıcısının sıklığı azaltıldı.

– Sırt Çantası ekranının sağ alt köşesindeki çöp kutusu simgesine dokunarak oyuncuların Sırt Çantası’nı kapatmasına olanak tanıyan bir özellik eklendi.

– Oyuncular artık yüzüstü, çömelme ve atlama düğmelerini tutarken görüş açısını ayarlayabilir.

– Ekranın kenarındaki hızlı işaretlerin görüntü efektleri iyileştirildi.

– Evrensel işaretleri iptal etme ve hızlı ses tekerleği geliştirildi.

Kontrol İyileştirmeleri

– Suda daha rahat silah değişimi için varsayılan silah değiştirmeyi destekler.

– Ateşli silah ekleri artık yeniden yükleme sırasında değiştirilebilir, böylece oyuncuların müdahale verimliliğini artırmalarına yardımcı olur.

– Tırmanış özelliği geliştirildi. Oyuncular artık sipere yaklaşırken Atla düğmesini basılı tutarak üzerlerine otomatik olarak tırmanabilir, bu da pencerelerden tırmanmayı kolaylaştırır.

– Aksiyon akışını daha yumuşak hale getirmek için oyuncuların üzerinden atlarken veya tırmanırken daha iyi deneyim.

Ayarlar İyileştirmeleri

– Kontroller sekmesine Yatay Kaydırma Hızlandırma anahtarı eklendi. Bu devre dışı bırakıldığında, görüş açısının kaydırma hızı sabitlenir.

– Aftermath Modunda AC ateşli silahların cephane toplama yapılandırmasının görüntü efektleri iyileştirildi.

– Hassasiyet yüklerini yüklerken ve ararken oyuncuların deneyimi iyileştirildi.

Harita İyileştirmeleri: Sonrası

– Zipline’ların görünümü ve kullanım sırasındaki animasyon, kullanımı daha sorunsuz hale getirmek için güncellendi.

– Ateşli silah nişangahlarının artı işareti üzerindeki renk değiştirme etkisi iyileştirildi.

– Av tüfeklerinin kullanımı iyileştirildi, bazen ateşlemeden sonra tetiklenen ekran titremesi geri getirildi.

Royale Arena: Saldırı

7 Nisan saat 2:00’den (UTC+0) itibaren mevcuttur. Erangel ve Livik’te rastgele bir alan 4v4 savaş alanı olacak. Eleme hedefini tamamlayan ilk takım kazanır. Yenildikten sonra takım arkadaşlarının yanında yeniden doğar. Birlikte savaşalım!

Desteklenen haritalar: Erangel ve Livik

Nasıl girilir: Mod Seçimi – Arena – Royale Arena: Assault

Sosyal

Tezahürat Parkı Yükseltmesi

Cheer Park yepyeni bir görünümle tamamen yeniden tasarlandı! Daha fazla eğlence ve heyecan için şimdi oynayın!

– Yeni yarış oyunu: İki oyunculu yarış desteği ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli farklı araçlar.

– Atış Poligonu kapalı bir ortama taşındı. Atış Poligonunda antrenman yaparken artık her oyuncunun kendi odası olacak ve diğer oyuncular tarafından rahatsız edilmeyecek.

– Yeni uçan kaykay platformları ve görüntüleme platformları.

– İnce ayarlı sistem mekaniği: Oyuncular artık ortam gürültüsünü akıllıca azaltmayı, diğer oyuncuların silah seslerinin seviyesini azaltmayı, yol bulma mekanizmasını iyileştirmeyi vb. seçebilir. Uygulama alanındaki araçlar artık hasar görmeyecek ve otomatik olarak geri dönecekler uygulama alanından çıkarılmışlarsa.

klan

– Klan Lideri/Yardımcı Liderinin Klan Duyuruları yayınlamasını kolaylaştırmak için Klan Duyuruları özelliği eklendi.

– Oyuncuların Klan Avantajlarını toplamasını daha kolay hale getirmek için Klan Avantajlarına Tümünü Topla özelliği eklendi.

Diğer Oynanış

Metro Royale: Yeniden Birleşme

Müsaitlik durumu: 28 Mart 2:00–10 Mayıs 23:59 (UTC+0).

Denge Ayarlamaları: Bu özelliklere sahip öğelerin savaşta daha iyi performans gösterebilmesi için mermi delme ve delme önlemenin temel yönleri yeniden dengelendi. Savunma yeteneklerini daha da artırmak için Zırh Yongalarının özellikleri ayarlandı.

Yeni silah: FAMAS. Bu ateşli silah Karaborsa’dan satın alınabilir veya haritadan edinilebilir.

Yük 2.0

Bu mod 15 Mart 23:59’da (UTC+0) kaldırılacaktır.

Temel Güvenlik İçeriği

Fog of War Hile Karşıtı Sistem

Duvar hackleriyle daha kapsamlı bir şekilde mücadele etmek için, Fog of War Anti-Hile Sistemi bazı Arena Haritalarında ve bazı Klasik Modlarda uygulanacak ve karanlık başlatma ile kullanıma sunulacak.

hesap Güvenliği

– E-posta adresini ve cep telefonu numarasını değiştirmek için kullanılabilecek bir özellik eklendi. Doğrulamayı tamamlamak için bir e-posta adresi ve cep telefonu numarası kullanıldıktan sonra, oyuncular yeni bir e-posta adresini ve cep telefonu numarasını değiştirebilir ve bağlayabilir.

Liyakat Sistemi

– Takım arkadaşlarına zarar vermenin Liyakat cezası artırıldı ve bu ceza her olayda arttı.

– Uzun süre tam Merit’i koruyan oyuncular, özel alan hediyesi ödülleri alacaklar.

Güvenlik Merkezi

– Ana sayfada promosyon içeriğinin görüntülenmesi iyileştirildi.

– Müfettişlerin meydan okuma görevleri ve nasıl EXP kazandıkları iyileştirildi.

– Müfettişler için bir geçmiş veri ekranı eklendi.

Çöpçatanlık Modlarının Ayrılması

– Güvenlik gözlemi süresinin kısıtlamalarının kapsamı genişletildi: Güvenlik gözlemi altındaki kullanıcılar sponsorlu turnuvalara katılamaz.

Yeni sezon

Yeni Döngü Sezonu: ÇEVRİM 2 SEZON 5:

22 Mart, 2:00 (UTC+0)–18 Mayıs 23:59 (UTC+0)

– Yeni Efsanevi ödüller seti: C2S5 Gözlük, C2S5 Set, C2S5 Paraşüt, C2S5 – MK14, C2S5 Maske, C2S5 Kılıf.

– DÖNGÜ Anıları: Yeni 4. Yıldönümü temalı görevler. Hatıra ünvanlarının ve özel ödüllerin kilidini açmak için hediyelik eşyalar toplayın.

– Yeni bir ödeme mağazası eklendi: Kullanılabilir ödüller güncellendi ve kullanım limiti sezon satın alma limitine ayarlandı.

– Daha hızlı rütbe atlamak için Challenger Point Protection’ı tetikleme şansı iyileştirildi!

– Hayatta Kalma Derecesi hesaplaması artık oyuncu hatırlamalarını hesaba katıyor: Oyunda ne kadar çok oyuncu hatırlanırsa, Hayatta Kalma Derecesi o kadar yüksek olur.

– Sıralamalı Klasik Mod takım aralıkları, aşağıdaki aralıklardaki oyuncuların takım oluşturabilmesi için ayarlandı: Aşağıdaki aralıklardaki oyuncular birbirleriyle takım kurabilir: Bronze–Platinum, Gold–Diamond, Diamond–Crown, Crown–PUBG Conqueror.

Yeni Royale Geçişi

Royale Pass 9. Ay: Kozmik Çatışma

22 Mart, 2:00 (UTC+0) – 19 Nisan 23:59 (UTC+0)

– Wukong Prime Seti, Floresan Flaş Seti ve temalı PP-19 Bizon, Kar98K ve QBZ kaplamalarını alın!

– Okunabilirliği artırmak ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için RP satın alma ekranı iyileştirildi.

– Gelecek ayki Royale Pass için ücretsiz bir RP Kuponu (60 UC) alın, sunucu çapındaki Altın Tavuk etkinliğine katılın, Elit RP’ye yükseltmek için maliyet farkını telafi edin, bonus RP Puanı etkinliğine ve grup satın alma etkinliğine katılın ve daha fazla RP avantajı elde edin.

– Rütbe 50 setleri için yeni bir yayın animasyonu eklendi. Animasyonu görmek için setlerin önizleme düğmesine dokunun.

Diğer Güncellemeler ve İyileştirmeler

– Yeni yıldönümü kutlama oyun başarıları eklendi. Sınırlı süreli özel başarılar elde etmek için görevleri tamamlayın.

– Bazı modlarda MVP ekranının ve arkadaş ekranının görüntüsü ayarlandı.

– Yeni İlerleme Görevleri sisteminde ilerleme görevlerinin durumunu görüntülemek ve görev sonuç panelinden ödüller toplamak için bir özellik eklendi.

– Sonuçlar ekranına son eklenen puanlama kuralları hakkında bilgi eklendi.

– Zıplama deneyimini daha pürüzsüz hale getirmek için atlama mantığı geliştirildi.

– Lobideki karakterlerin gölgelerinin yanı sıra karakterlerin gölgelerinin kalitesi iyileştirildi.

– Aftermath Livik’in düşük kaliteli cihazlarda daha sorunsuz oynamasını ve kontrol etmesini sağlamak için arka uç dokunmatik işlemesi geliştirildi.

– Aftermath’te ateşlemeyi daha yumuşak hale getirmek için ateşli silah ateşleme süreci iyileştirildi.

– Bazı Qualcomm Snapdragon çipli cihazlarda 90FPS yüksek kare hızı kullanılırken kare hızı kararsızlığına neden olan bir sorun düzeltildi.

– Arena’ya Dolby Atmos desteği eklendi. Ateşli silah ve ayak sesleri temelinde düşmanları bulma doğruluğu iyileştirildi ve ses kalitesi iyileştirildi.

– Onlara ayrı ayarlar vermek için geliştirilmiş araç kaplamaları. Her araç modeli 3 adede kadar kaplama ile donatılabilir, böylece oyuncular bir maçta ilgili aracı sürerken donatılan kaplamalardan herhangi birini kullanabilir.

– Kaynakları Temizleme İyileştirmeleri: Cihaz depolama alanı azaldığında, oyuncular cihazda yer açmak için kaynakları boşaltmaya yönlendirilecek. Nadiren kullanılan kaynakları işaretlemek için depolama temizleme listesini sıraladı.

Hata düzeltmeleri

– Miramar’da belirlenen yere düşerken Threat From Above başarımının görevini tamamlayamama sorunu düzeltildi.

– Elenirken kameranın ara sıra yukarı hareket etmesi sorunu düzeltildi.

– Ateşli silah ses efektlerinin ara sıra oynamama sorunu düzeltildi.

– Seyir halindeyken vuruş efektlerinin düzgün görüntülenememesi sorunu düzeltildi.

– BP, EXP ve metnin Kariyer Sonuçlarında düzgün görüntülenememesi sorunu düzeltildi.

– iPhone 13 Pro cihazlarda artı işaretinin bazen hareket etmesi sorunu düzeltildi.

– Kaynaklar indirilmediğinde ASM Abakan’ın düzgün görüntülenememesi sorunu düzeltildi.

– İndirmeyi bitirdikten sonra kaynakların indirilmemiş olarak görünmeye devam etmesi sorunu düzeltildi.

pubg mobile 1.9 güncelleme indir

PubG Mobile Google Play Store linki için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.