PubG Mobile Grafiti Şakası

4.9
(14)

PUBG Mobile , bugün 31 Mart’ta oyuna gelecek olan Graffiti Prank modunu duyurdu.

PUBG Mobile 1.3 yama notlarında Graffiti Prank modundan bahsedilmiyordu . Muhtemelen mod, yama notlarına göre aynı gün lansmanı yapılan “Palyaçoların Hileleri Oynanışı”dır. Tencent, yayınlamadan önce adını değiştirmeye karar vermiş olabilir.

Yama notlarına göre palyaçolar bu modda Erangel’deki Yıldönümü Kutlama Meydanı’na gelecekler. PUBG Mobile tarafından bugün Twitter’da yayınlanan teaser’da da bir palyaço görülüyor.

Bu palyaçolar kutlama meydanında grafiti yapacaklar. Bir Palyaço Dükkanı Aracı da Erangel’e gelecek. Oyuncular, Palyaço Mağazasında sarf malzemeleri ve diğer “özel stratejik öğeler” ile takas edilebilecek Palyaço Jetonları toplayabilecekler.

Bu stratejik öğeler, bir sonraki oyun alanı, hava indirme ve tüm haritadaki düşman yoğunluğu hakkında bilgi içerecektir.

Graffiti Prank dışında, yakında PUBG Mobile’a yeni bir mod daha geliyor. Oyunun 21 Mart’taki üçüncü yıl dönümü partisi sırasında Tencent , aksiyon ve bilim kurgu filmi Godzilla vs. Kong ile işbirliği yapacağını duyurdu . Bu işbirliğinin bir parçası olarak, bu canavarların her ikisini de içeren yeni bir mod PUBG Mobile’a gelecek . Bununla ilgili daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı.

PubG Mobile Grafiti Şakası İndir

pubg mobile indir
pubg mobile grafiti şakası

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.