PubG Mobile Arcane

4.9
(7)

PubG Mobile Arcane işbirliği başlıyor. En sevilen mobil oyun PubG Mobile, en sevilen dizi ile bir araya geliyor ve inanılmaz bir işbirliği içine giriyorlar.

League of Legends karakterleri, Netflix’in Arcane sayesinde PUBG Mobile’a geliyor.

League of Legends , PUBG Mobile’a geçiyor. Serbest bırakılmasını kutlamak için Riot Games ve Netflix ‘in League of Legends animasyon serisi, Arcane’i , çeşitli karakterler ve Runeterra evrenden öğeleri mobil savaş royale oyuna kendi yolunu yapıyoruz. Şirketler, Salı günü, PUBG Mobile karakterlerini Arcane tarzı animasyonla gösteren bir fragmanla crossover’ı duyurdular.

İşbirliği, oyunun bir sonraki büyük içerik güncellemesinin bir parçası olarak Arcane ve League of Legends evrenindeki karakterleri, öğeleri, oyun modlarını ve konumları PUBG Mobile’a tanıtacak . PUBG Mobil dair açıklamasının oyuna bu eklemeler ne olacağını belirtmek, ancak Jinx, Vi, Jayce ve Caitlyn gibi görünüyor sanat dayalı değildir – tüm önemli roller oynar görünmektedir Arcane’i – Erangel gidiyoruz.

PUBG Mobile dan, son birkaç yıl içinde çok sayıda işbirliği ve geçişlere gördü anime için K-Pop yıldızlı . Ancak, League of Legends’ın diğer oyunlarla geçişleri biraz daha nadirdir. Riot’un oyunları birbiriyle kesişti, ancak şimdiye kadar çoğunlukla yeni oyun dünyalarına geçmediler.

PubG Mobile Arcane İndir

PubG Mobile Arcane indirmek için aşağıdan platform seçiniz.

pubg mobile arcane

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.