PubG Mobile Buluşma

5
(12)

PubG Mobile Buluşma ile klasik modlar geri dönüyor. PUBG Mobile Reunion: Pubg Mobile oyununun geçmişinden Runik Güç Modu geri döndü, oyundaki muhteşem modlara göz atın.

 • Geceyi Atlat
 • Vikendi
 • Ağır Silah
 • Metro Royal
 • Titanlar
 • Runik Güç
 • Hastalık Modu

PUBG Mobile 1.6 Buluşma Karnavalı, yaklaşmaya hazır olan bir sonraki büyük güncellemedir ve bununla birlikte yeni içerik, yeni bir Royale Pass ve kullanıcıların beklediği daha fazlası anlamına gelir.

PubG Mobile 1.6 Güncellemesi, oyuncunun yeni Flora Menace Modunda zaten yayında. PUBG Mobile, daha önce incelediğimiz Vikendi haritası da dahil olmak üzere birçok modu geri getiriyor. PUBG Mobile Reunion – Vikendi haritasının uzun süredir hayranların talep ettiği yere geri döndüğü Klasik Modlar Geri Dönüyor. Bu sefer Vikendi Haritası beta sürümünde değildi ve bazı yeni harita iyileştirmelerine tanık olacağız.

Bu güncelleme, yeni etkinliklerin yanı sıra güncellenmiş bir Zombie Faction modu olan en son Vikendi 2.0 ile birlikte gelir. Her zaman olduğu gibi, geliştiriciler oyuna tonlarca yeni içerik ekledi. Ayrıca güncellemede kullanılan silah reytingi ve harita güncellemelerine oyuncunun tepkisi eklendi.

Son zamanlarda Tencent, oyuncuların bu yaklaşan güncellemeyi deneyimlemesi için PUBG Mobile 1.6 Beta’yı yayınladı . Daha fazla eğlence eklemek için yaratıcılar, tüm PUBG severler için topluluk etkinlikleri duyurdu. Etkinliğe nasıl dahil olabileceğinizi görmek için aşağıdaki etkinliğin tüm ayrıntılarını görmek için!

PUBG MOBİLE BULUŞMA’ YA DALIN

Players Unknown Battlegrounds, Xbox One, PlayStation 4 ve Play Store veya App Store’dan indirilebilen battle royale PC veya mobil oyunudur. PUBG, mobil kumar ortamını değiştirdi ve şu anda mobil oyun için amiral gemisi.

PUBG’deki modların başarılı bir şekilde güncellenmesinin ardından PUBG Mobile, oyuncuların gelecekteki şeyleri ve oyun yükseltmelerini görmeyi sevdiğini fark etti. PUBG Mobile Reunion – The Classic Modes Returns, oyuna kapsamlı bir tema planı ekleyerek oyuncuların oyuna olan ilgisini artırıyor. Bu PUBG Mobile’ın sonucu, Flora Menace için yepyeni bir yükseltmedir. Bu modun tarihi, bunların savaş alanında çöken yabancı bitkiler olduğunu gösteriyor. Bu yabancı bitkiler, mimari de dahil olmak üzere tüm planı devralır.

Nasıl Katılırım?

 1. Bu etkinlikte, geliştiriciler, hangilerini beğendiğinizi görmek için bir hashtag anketi yaptığımız için, herkesin favoriniz olan önceki oyun modundan bir ekran görüntüsü veya bellek göndermesini istiyor! Hashtag’inizi unutmayın. (aşağıda listelenmiş)
 2. Bu fotoğrafları veya haberleri Instagram, Twitter, YouTube veya Facebook dahil olmak üzere sosyal medya sayfalarınızda yayınlayabilir veya bu gönderinin altındaki yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.
 3. Hafıza, moddaki tavuk yemeğinizin ekran görüntüsü, takımınızın modda olduğu bir video klip veya oyun modunuz için öneriler olabilir.

Ödüller

 • Etkinlikte dokuz (9) kazanan olacak.
 • Her kazanan sonsuza kadar bir Red Rider Set alacak!
 • Topluluğun üyeleri bu yarışmaya birçok kez katılabilir, ancak kazanan olarak seçildiklerinde diğer tüm girişler kaldırılacaktır.
 • Topluluğun üyeleri yalnızca bir ödül kazanabilir.
 • Halkın herhangi bir üyesinin birden fazla ödül kazanmak için birden fazla sosyal medya hesabı kullandığı tespit edilirse, etkinlikten çıkarılacak ve gelecekteki tüm etkinliklerden men edilecektir.

PubG Mobile Buluşma İndir

pubg mobile indir
pubg mobile buluşma

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.