PubG Mobile Karakin

5
(17)

Tencent, PUBG Mobile’ın altıncı klasik battle royale haritası Karakin’in 7 Nisan’da çıkacağını bugün oyunun üçüncü yıldönümü partisinde duyurdu .

Karakin, sadece 2×2 kilometre boyutlarında küçük bir harita. Referans olarak, bu Sanhok’un yarısı ve Livik ile aynı boyuttadır. Bir seferde Tavuk Yemeği için savaşmak için sadece 64 oyuncu haritaya paraşütle atlayacak.

Karakin ilk olarak 22 Ocak 2020’de PC’de PUBG’de piyasaya sürüldü. Bir yıldan fazla bir süre sonra harita nihayet oyunun mobil muadili için geliyor. Karakin, geçen ay yama 1.3 beta sırasında Pubg Mobile için ortaya çıktı.

Beta’da, Yıkım Bölgesi ve mermi duvarı delme olmak üzere iki yeni mekanik yürürlükteydi. Yeni bir ateşli silah ve atılabilir de gösterildi.

Yıkım Bölgesi, alarm sesleri ile birlikte mini haritada mor bir alanla gösterilir. Bölge, bir maç boyunca Karakin’in herhangi bir yerinde oluşabilir. Binalara ve yapılara zarar verir ve hatta onları harabeye çevirebilir. İçinde yakalanan oyuncular öldürülebilir.

Mermi duvarı delme ise oyuncuların Karakin’deki belirli ince duvarlardan ateş etmelerini sağlar.

Yeni fırlatılabilir, onları havaya uçurmak için duvarlara takılabilen Yapışkan Bomba. Son olarak, yeni ateşli silah, isabet halinde patlayan roketleri kullanan Panzerfaust’tur. Bu roketler ince duvarlara zarar verebilir ve çarpma noktasının etrafındaki küçük bir yarıçapta hasar verebilir.

Karakin 7 Nisan’da çıktığında altı haritanın hepsinin aynı anda mevcut olup olmayacağı belli değil. Tencent bir veya daha fazla haritayı rotasyondan çıkarabilir.

PubG Mobile Karakin İndir

pubg mobile indir
pubg mobile karakin

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.