PubG Mobile Direniş

4.7
(17)

Oyuncular, en son Pubg Mobile 1.6 Direniş Güncellemesi ile heyecanlanıyor . Bu büyük güncelleme, mobil oyuncuların keyfini çıkarabilecekleri birkaç heyecan verici özelliği öne çıkardı.

PUBG Mobile 1.6 Direniş güncellemesinin en iyi yanı, oyuncuların geçmişte keyif aldığı birkaç oyun modunu yeniden sunmuş olmasıdır . Ayrıca Flora Menace adlı yeni bir oyun modu da getirdi.

Yeni oyun modu Flora Menace, oyuncuların Rejuvenation Barrier aracılığıyla sağlık durumlarını artırmalarına izin verecek. Bu moddaki Hücre Matrisi adı verilen bir diğer özellik, rastgele düşen silahları kullanarak kendilerini donatmalarını sağlayacak.

PUBG Mobile 1.6 Direniş Güncellemesi

 • Titanlar: Son Direniş
 • Hayatta Kal
 • Metro Royale: Yeniden Birleşme
 • Hastalık Modu
 • Ağır Silah 2.0
 • Runik Güç
 • Vikendi

Diğer özellikler

PUBG Mobile 1.6 Direniş Güncellemesi ile tanıtılan diğer özellikler şunlardır:

 • Yeni Öne Çıkanlar özelliği, kullanıcıların kariyer sonuçlarını ve harika oyunları sohbet yoluyla ve harici platformlarda paylaşmalarına olanak tanıyacak.
 • Oyuncular, aynı bölgeden oyuncularla yarışarak Bölgesel Sıralamada yer alabilirler.
 • Yeni Haftalık maç sıralamaları da PUBG Mobile 1.6 Direniş Güncellemesi ile yoluna girdi.
 • Döngü 1’in ikinci sezonu 17 Eylül 2021’de başlayacak ve 18 Kasım 2021’de sona erecek.
 • PUBG Mobile All-Yetenek Şampiyonası, finallere kalamayan takımlar için Play-off’lara sahip olacak.

Not: Android oyuncularının cihazlarında 650 MB depolama alanına, iOS oyuncularının ise minimum 1,68 GB depolama alanına ihtiyacı olacaktır.

pubg mobile direniş

Hayal bile edemeyeceğiniz savaş alanları

Pubg Mobile‘ ı indirdikten sonra keşfedeceğiniz en etkileyici şeylerden biri, savaş alanlarının boyutu ve çeşitliliğidir. Aksiyonun tadını çıkarmanız ve düşmanlarınızı yenmeniz için çok karmaşık ve ayrıntılı dünyalar olan Erangel veya Sanhok’u muhtemelen duymuşsunuzdur. Karşılaşacağınız ortamlar, ormanlar ve tropik yerler gibi soğuk ve sıcak hava yerlerinden, vahşi veya daha kentsel, farklı arazi türlerine ve hatta karanlığın yardımını kabul etmeniz için gece savaş alanlarına kadar uzanır.

Playerunknown’s Battleground, özellikle mobil cihazlar için tasarlanmış bir aksiyon oyunudur. Yalnızca klasik 100 oyunculu savaş alanlarında değil, aynı zamanda yük veya 4v4 takım ölüm maçı gibi çok çeşitli diğer oyun modlarında dünyanın her yerinden savaşçılarla ücretsiz olarak çok oyunculu oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. PUBG Mobile Direniş (Resistance) adı altında Eylül ayının başında yayınlanan en son güncellemeyle, bunun savaş severler için mükemmel bir oyun olduğunu garanti ediyor.

Sürekli Gelişiyor

PUBG Mobile deneyimi, indirdiğiniz andaki ile aynı olmayacak. Her zaman gelen günlük etkinlikler, zorluklar ve şaşırtıcı yeni özelliklerle, her zaman yeni bir deneyim gibi hissedeceğiniz için savaş deneyiminizden asla bıkmayacaksınız! Eylül ayının başında yayınlanan en son güncelleme bize yeni haritalar, silahlar ve hatta helikopter gibi harika araçlar getirdi!

En son Direniş güncellemesi ile birlikte Flora Menace oyun modu gibi birçok yeni özelliğin keyfini çıkarabiliyoruz, Gençleştirme Bariyeri ile sağlık durumunuzu artırabiliyor veya sizinle aynı bölgeden oyunculara karşı bölgesel bir sıralamaya katılabiliyoruz.

Grafiklere, mevcut silahların sayısına veya oyun deneyimine daha fazla dikkat etmeniz önemli değil. PUBG Mobile, tüm bu alanlarda beklentileri aşan ve size mobil için bir aksiyon oyunu için alabileceğiniz en muhteşem savaş alanı deneyimini yaşatacak oyundur!

PubG Mobile Direniş İndir

pubg mobile indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.